Harry Potter’dan sonra yaşam

21 yaşındaki Emma Watson farklı bir imajla Vogue’a kapak oldu. Koyu renklerdeki makyajıyla dikkat çeken yıldız uçan süpürgelerinden sonraki yaşamı ve ışıklar altında büyümeyi anlattı.

Haberler 14.06.2011 - 12:37

Harry Potter’dan sonra yaşam

Bu yıl bitmek üzere olan 'Harry Potter' serisinin kamera karşısında büyüyen yıldızı Emma Watson; arkaya taranmış kısa saçları ve kan kırmızısı rujuyla Amerikan Vogue'una kapak oldu.


Artık ergenliği ve uçan süpürgeleri gerisinde bırakan 21 yaşındaki aktris, röportajında erkeklerin kendisine ulaşmasını engellediği için şöhretten şikayet etti.

Rock efsanesi Patti Smith'ten ilham aldığını ve onun gibi yazmak da istediğini söyleyen Watson, "Normal bir hayat yaşamaya çalışıyorum" dedi.

Kendi karakterine benzerliğinden dolayı Hermione'ı oynamanın kolay olduğunu anlatan oyuncu, "Ona kadar benziyorum ki rol için hiç araştırma yapmaya gerek duymadım. Şimdi aktrisliği yeniden keşfediyorum" diye de oyunculuğa bakışından bahsetti.

Emma Watson'ın başrollerden birini oynadığı son Harry Potter filmi 'Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2' 15 Temmuz'da ülkemizde de gösterimde olacak.

Sayfa Yükleniyor...