Hülya Avşar, yazılarına devam ediyor.

Sanatçı, acunn.com'da yayınlanan son yazısında, kabinedeki revizyona değindi.

"Çekimlerdi, gripti derken! olan bitenden uzak kalmışım. Meğer bakanlarımız değişmiş. İnanın sebebini hiç merak etmedim!" diye başlayan yazı şöyle:

İşin aslına bakarsanız bakanlarımızın da neye baktıklarını da anlamış değilim! Bu sebepten farketmez kimin ne bakanı olduğu...

Mesela spor bakanı ne iş yapar, inanın bilmiyorum. Ya da ne yapmışlar güreşin - koşunun dışında öne çıkan bir sporcumuz mu var?

Aslında her spor dalında bir sürü aslan gibi sporcumuz var, tek ihtiyaçları yurtdışı yarışları, turnuvalarına katılıp, kendilerini geliştirmek ve iyi koçlarla çalışmak.

Her şey bir yere, on iki yıldır hiç vazifem olmamasına rağmen HÜLYACUP Tenis Turnuvası yaparak en iyi on tenisçiye burs veriyorum ama bir gün bir spor bakanı merak edip sormadı bile... On iki yılda bir tek dönemin bakanı HÜLYACUP'a gelmişti, o da yarım saat havasını atıp gitmiştir. Ne bir soru, ne bir ilgi, hele sporcularımızı merak etmek mi? İhtiyaçları var mı diye sormak mı? Nerdeeeeee! Ciddi soruyorum bakanlar neye bakar? Cahilliğime verin. Mesela bildim bileli şu telif hakları meselesi vardır. Üstelik en önemli sorunlardan bir tanesi eeeeee! Noldu hiiiiiiiiiç.

Banane bakan değişmiş değişse nolur değişmese nolur!

Hakikaten bakanlar neye bakar?! Herneyse malum sömstr vs. derken hadi kayalım dedik dağa çıktık! Şöyle bir etrafıma baktım kayak takımlarındaki çocuklar muazzam kayıyorlar da ne için nereye kadar bu çaba diye de iç geçirmedim değil. Halbuki sporun bakanları ilgilense ne kayakçılar çıkar. Üstelik kaymak bizim genetikte var.

- Kaymakamdan tut da

- Kayınço

- Kaynana

- Kayınpeder

- Kayduru kupbak Cemile

- Kaytan bıyıklarına kurban olduğum

derken kay kelimesinin anlamı değer kazanmaktadır! :))

Dolayısıyla aile fertlerinin başındaki ilk üç harften oluşan

Kay devamında

Kayak

Kayık

Kaypak

Kaydırak

Kay kay diyerek aralarında çoğalırlar. Bu da şunu gösterir ki Kaymak, Kayılmak, Kaydırmak genlerimizde var ve var olmaya devam edecektir:))))))

PARDON BAKAN NEYE BAKAR!