İçerde'de kim vuruldu? (Mert mi Aslan mı)

İçerde dizisinin son bölümü çok konuşuldu. Dün gece altıncı bölümü ile ekrana gelen Ay Yapım'ın fenomen dizisi İçerde dizisinde merak edilen final sahnesi: Vurulan Mert mi Aslan mı?

25.10.2016 - 13:01 | Son Güncelleme : 08.11.2016 - 16:42

İçerde'de kim vuruldu? (Mert mi Aslan mı)

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor'un başrollerinde olduğu İçerde, sosyal medya mecrası Twitter'ın Türkiye gündeminde #İçerdeki etiketiyle 18 saat 50 dakika, Dünyada ise 7 saat 15 dakika kalarak yine rekora imza attı.

Bölümün unutulmaz anlarından Yusuf Müdür'ün, Celal’in sevkiyatını basmak için özel harekat polisleriyle birlikte harekete geçtiği sahnede, her şeyi öğrenen Mert'in depoyu ateşe verip patlattığı ve cenaze aracı ile Celal'in mallarını kurtardığı sahneler soluk soluğa izlendi. 

İÇERDEKİ KİM?

Organize şubede bir köstebek olduğundan emin olan Yusuf Müdür dizinin dün akşam ekrana gelen bölümünde ekibini zorlu bir sınava tabi tuttu. Celal tarafından hangi adamının satın alındığını öğrenmek isteyen Yusuf Müdür gözünü karartıp Mert, Aslan ve Musa'yı izleyenleri çok şaşırtan bir oyunla sınavdan geçirdi.

KAMERAYA ALDI

Mert'in Yusuf Müdür'ün planını anlayıp harekete geçmesi ve her şeyi Aslan'ın üzerine yıkması ile Yusuf Müdür artık köstebeğin kim olduğundan emindi. Mert'in Celal ile konuştuğunu duyan Aslan, Mert'in peşini bırakmayıp Celal ile buluştuğu anları kameraya aldı.

KİM VURULDU?

Adrenalinin eksik olmadığı bölümde Mert ve Aslan'ın birbirlerine silah çektiği ve bir el silah sesinin duyulduğu sahnede kimin kimi vurduğunun görülmediği anlar gecenin çok konuşulan anlarından biri oldu.

GEÇMİŞ EKRANA GELDİ

Bölümde; Celal ve Yusuf Müdür'ün geçmişte yaşadıkları olaylar flashback sahneleriyle ekrana geldi. Yusuf'u canlandıran Mustafa Uğurlu'yu öz oğlu Yunus Uğurlu'nun babasının gençlik yıllarını canlandırdığı sahneler büyük beğeni topladı.

Sayfa Yükleniyor...