İki efsane, bu dünyadan erken giden iki müzik ustası, meğer arkadaşmış da haberimiz yokmuş! Taçsız kral Elvis Presley ve Nirvana grubunun solisti Kurt Cobain'in çok özel fotoğrafı, kafa karışıklığına yol açabilir. Dikkat fotoğrafa bir daha bakmakta fayda var.

Worth1000 internet sitesinin eğlencelik, çıtır çerez karelerine yenileri eklendi. Bilgisayarda photoshop tekniğiyle hünerlerini sergilemekten kendini alıkoyamayanların sitesi, bu defa da zaman içinde bir yolculuğa çıkma vaktidir diyor, zaman makinesini içine bindirdiği dünyanın en tanınmış şarkıcıları, film artistleriyle birlikte bundan kaç yıl öncesine ışınlıyor!

ZAMAN YOLCULUĞU BAŞLASIN!

Karşımıza hangi dönemde, hangi tanıdık isimler çıkmıyor ki? Sinemanın sarışın bombası Marilyn'i (Monroe) 2000'lerin televizyonlarında dolaşan klip dansçılarına dönüştürüyor örneğin. Efsane sarışın yeni kostümü içinde tam bir vahşi cazibe, masumiyetle seksiliğinin arada kalmış o halinden eser yok!

Charlie Chaplin'e ne demeli? Bastonunu çoktan bırakmış, gangster edalarında. Bıyık yerinde, bakış aynı bakış ancak üzerine geçirilen kılıf onu Godfather (Baba) filminden fırlamış bir mafya babasına büründürmüş. Yapılır mı bu Charlie'ye?

Sitenin tiye aldıkları arasında daha kimler yok ki? Kimler zaman makinesinin 'zamansız' yolculuğunda kendini bulmamış ki? 40'ların dergilerine göz attık, o da ne? 43'ünde hâlâ inanılmaz bir fizikle ortalıklarda salınan model Cindy Crawford, bundan 60 yıl öncesine ışınlanmış ve yine kapak kızı olmayı başarmış.

Ve dahası... Hepsi worth1000 internet sitesinin başının altından çıkmış! Hele bir tanesi var ki, bir an ikisinin de arkadaş olduğunu sandık da, zaman kavramımızın doğruluğundan şüphe ettik!

1950'lerin Rock'n Roll'u ve 90'ların grunge-rock'ı yan yana! İki efsane, bu dünyadan erken giden iki müzik ustası, taçsız kral Elvis ve Nirvana grubunun unutulmaz solisti Kurt Cobain, aynı karede...