İngiltere'nin yeni yıldızı el sallayan bir keçi

Susan Boyle'u meşhur eden Britain's Got Talent yarışmasının yapımcıları gözünü herkesi ayakta selamlayan keçiye dikti...

13.01.2010 - 15:54

İngiltere'nin yeni yıldızı el sallayan bir keçi

Bir havyanat bahçesine gittiğinizde eğer şansınız varsa türlü türlü numaralar yapan hayvanlarla karşılaşırsınız. Fakat keçi Darren'ı görmek için hayvanat bahçesine gitmenize gerek yok, video paylaşım sitesi YouTube'u açmanız yeterli.

İki ayağı üzerinde gelenleri selamlayan ve el sallayan Darren'ın namı YouTube'la sınırlı da kalmadı. Susan Boyle'u meşhur eden Britain's Got Talent yarışmasının yapımcıları Darren'ı yarışmaya almak için kolları sıvadı.

YouTube'da binlerce kez ziyaret edilen Darren, işler yolunda giderse, yarışmanın gelecek ay Birmingham'da düzenlenen ayağına katılacak.

Ama sahipleri Darren'ın Nottinghamshire'daki çiftliğinden ayrılmasının sağlığına iyi gelmeyeceği düşüncesinde.

"BU HAYVAN HAKLARINA AYKIRI"
Çifliğin pazarlama müdürü Anthony Moore, "Darren'ın Piers Morgan, Amanda Holden ve Simon Cowell'ın karşısına çıkmasını istiyorlar. Ama beş dakikalık bir gösteri söz konusu olduğunda bu bir keçi için çok uzun yol. Bu bize göre değil ve burada belirlediğimiz hayvan haklarına da aykırı" yorumunda bulundu.

Sekiz yaşındaki Anglo-Nubialı keçinin ziyaretçilerini selamladığı videosu geçen yıl YouTube'a konmuştu. Hatta görüntüler Amerikan ve Avustralya televizyonlarında gösterilmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...