İnternetten öğrendi, klozette doğurdu

Beykoz’da aynı lisede okuyan erkek arkadaşından hamile kalarak doğurduğu bebeğini çöpe attığı iddiasıyla sevgilisiyle birlikte tutuklanan ve Bakırköy Kadın Tutukevi’ne konan 15 yaşındaki liseli kızın itirafları tüyler ürpertti.

Haberler 23.01.2011 - 11:53

İnternetten öğrendi, klozette doğurdu

Okul arkadaşı 16 yaşındaki C.Ş. ile 2009 yılının başlarında ilk kez cinsel ilişkiye girdiğini belirten 15 yaşındaki H.N.K., daha sonra Beykoz Korusu’nda ve evinde defalarca birlikte olduklarını anlattı.

Habertürk'te yer alan haberde; geçen yıl mayıs ayında hamile kaldığını anladığını belirten H.N.K. erkek arkadaşının "Duyarlarsa beni öldürürler" demesi üzerine hamileliğini herkesten gizlediğini söyledi.

Büyüyen karnını korse takarak ve "obez olması" nedeniyle kolayca sakladığını ifade eden H.N.K., 19 Ocak’ta saat 04.00 sıralarında doğum sancısının tutması üzerine evin banyosuna girdiğini anlattı.

ÇARŞAFA SARIP, POŞETE KOYDU VE ÇÖP KONTEYNERİNE ATTI
Nasıl doğum yapıldığını defalarca internetten izlediğini belirten liseli kız, bebeği klozete oturarak doğurduğunu söyledi. Doğumla birlikte bebeğin klozete düştüğünü belirten H.N.K. banyodaki makasla kordon bağını kestiğini ancak bebeğin sesinin çıkmadığını anlattı.

Çarşafa sardığı bebeği poşete koyduktan sonra çöp konteynerine attığını itiraf eden H.N.K., erkek arkadaşı C.Ş.’ye hasta olduğunu ve kendisini doktora götürmesini istediğini söyledi.

C.Ş.’nin "Sınavım var. Başka arkadaşınla git" demesi üzerine tek başına bir sağlık merkezine giden H.N.K., muayeneyi yapan doktorun polise bildirmesi üzerine olayın ortaya çıktığını belirtti.

"YANINDA OLACAĞIM"
H.N.K., C.Ş.’nin kendisine tecavüz ettiğini ve “Her zaman senin yanında olacağım” dediğini söyledi. Genç kız, kendisini hamile bıraktığını ileri sürdüğü erkek arkadaşından şikâyetçi oldu.

Bebeğin babasının kendisi olup olmadığını bilmediğini belirten C.Ş. ise H.N.K.’nın rızasıyla ilişkiye girdiğini belirtti. Beykoz Cumhuriyet Savcılığı, H.N.K. hakkında “adam öldürmek”, sevgilisi C.Ş. hakkında ise “cinsel saldırı” suçundan soruşturma başlattı. 

DNA TESTİ YAPILACAK
H.N.K. ve sevgilisi C.Ş.’den alınan kan örnekleri ile bebeğin cesedi, Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Yapılacak DNA testinin ardından bebeğin C.Ş.’ye ait olup olmadığı kesinlik kazanacak.


Sayfa Yükleniyor...