İpek Kıramer for Vogue koleksiyonu  tanıtıldı

İpek Kıramer for Vogue koleksiyonu, tasarımcının yeni showroom’unda düzenlenen etkinlikle tanıtıldı.

26.11.2017 - 12:11

İpek Kıramer for Vogue koleksiyonu  tanıtıldı

11 parçalık gece kıyafetleri koleksiyonu, tasarımcının birikimini ve zevkini en iyi şekilde yansıtıyor. Her bir tasarımın İpek Kıramer’in atölyesinde hayata geçirildiği koleksiyon, bu anlamda couture ruhu taşıyor.

Kadife kimono, payetli frak, ipek pijama takım ve brokar gece elbisesi, koleksiyonun yıldız parçalarından sadece birkaçı. Her detayıyla zamansız ve feminen olan bu özel koleksiyonla, usta tasarımcı bir kez daha büyük alkış topladı.

İPEK KIRAMER HAKKINDA

İpek Kıramer Ankara’da doğmuştur. Ankara Koleji’ndeki öğrencilik yıllarında hemen hemen tüm kültür ve sanat aktivitelerinde rol almıştır. Henüz o yıllarda bile kendi başına çizdiği modellerle ileride adından sıkça söz ettirecek bir tasarımcı olacağının sinyallerini de vermiştir.

Yaratıcı duygusunu ise İstanbul’a yerleştiği 1979 senesinden itibaren kazanmış ve ilk projesi olan, atölyeyi kurup yaptığı çizimleri kendi adını taşıyan bir markayla hayata geçirme fikrini yine bu yıl içerisinde gerçekleştirmiştir. 1985 yılında iç giyim dalında adını bütün Türkiye’ye duyurmuştur.

Sayfa Yükleniyor...