Işın Karaca'nın babası izdivaçta çıktı

Sekiz aylık hamile olan ünlü şarkıcının yıllardır görüşmediği babası Ali Büyükkaraca, önceki gün "Su Gibi"ye katıldı. Büyükkaraca, "Kızımla görüşmek, bebeğini görmek isterim ama sanırım annesi görüşmemi istemiyor" dedi.

25.08.2011 - 10:28

Işın Karaca'nın babası izdivaçta çıktı

Işın Karaca’nın annesiyle yıllar önce yollarını ayırdığını anlatan Ali Büyükkaraca, kendisine uygun, bir kısmet aradığını ama henüz resmen boşanmadığı için evlilik hayallerini ertelediğini söyledi.

Işın Karaca’nın annesiyle yaptığı evlilikten 5 çocuğu olduğunu ama hiçbiriyle görüşmediklerini belirten Büyükkaraca, “Kızımın evlendiğini ve bebek beklediğini bile televizyondan ve gazetelerden öğrendim. Eşim yıllar önce çocukları aldı, Kıbrıs’a kaçtı. Ara ki bulasın. O zaman Işın 6 yaşındaydı. Çocuklarım da zehirli çıktılar beni aramadılar ama onlar benim kanım, atamam satamam” diyerek dert yandı.

Kızını yıllar sonra ilk kez geçen yıl bir konserinde gördüğünü ve sarılıp ağlaştıklarını anlatan Büyükkaraca, “Alkol sorunum vardı ama bundan 18 ay önce tedavi oldum. Şimdi kızımla görüşmek, bebeğini görmek isterim ama sanırım annesi görüşmemi istemiyor” diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...