İz bırakmayan deodorant

Kıyafetlerinizdeki deodorant lekelerine Nivea’dan çözüm! Yeni Black&White deodorantla, siyah ve beyaz kıyafetlerinizi deodorant lekesi olmadan özgürce giyin.

03.06.2011 - 11:09

İz bırakmayan deodorant

Türkiye’nin 1 numaralı deodorant markası NIVEA, etkili deodorant korumasıyla NIVEA’nın 100 yıldır süren cilt bakım uzmanlığını birleştirmeye ve tüketicilerin hayatına değer katan yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor.

Uzun yıllar süren, araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıkan Yeni NIVEA Black & White Deodorant, deodorant kullanımında önemli bir sorun olan lekelere karşı geliştirildi.

Hem siyah ve hem de beyaz giysilerde iz bırakmayan ilk ve tek deodorant olma özelliğini taşıyan NIVEA Black&White, terlemeye ve ter kokusuna karşı 48 saat koruma sağlıyor.

NIVEA Black&White, içeriğindeki transparan pudra ve özel leke karşıtı bileşimi ile siyah giysilerde beyaz pudra izi bırakmazken, beyaz renkli kıyafetlerde ise yıkanmayla oluşan sararmaların önüne geçmeye yardımcı oluyor. Böylece siyah ve beyaz kıyafetlerinizi leke korkusu olmadan gönül rahatlığıyla giyebiliyorsunuz.

Yeni seri, NIVEA’nın tüm deodorantları gibi cildinizle son derece uyumlu ve her mevsim kullanılabiliyor. Kadınlar için farklı kokulara sahip 2 sprey ve 1 roll-on, erkekler için ise 1 sprey ve 1 roll-on olmak üzere toplam 5 çeşidi bulunan NIVEA Black & White ürünlerini süpermarket ve parfümerilerde bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...