İzzet Yıldızhan: Deprem anında tek düşündüğüm çocuklarımdı

Ailesiyle birkaç yıl önce İzmir'e yerleşen şarkıcı İzzet Yıldızhan, Seferihisar açıklarında meydana gelen 6,6'lık deprem sonrası ailesinin sağlık durumu hakkında açıklama yaparak, "Deprem sırasında insanın aklına tek gelen şey çocukları oluyor" dedi.

Haberler 01.11.2020 - 11:04 | Son Güncelleme : 01.11.2020 - 11:05

İzzet Yıldızhan: Deprem anında tek düşündüğüm çocuklarımdı

Şarkıcı İzzet Yıldızhan, ailesiyle birlikte birkaç yıl önce taşındığı 'de yaşadığı depremi anlattı. Seferihisar açıklarında meydana gelen 6,6'lık deprem sonrası ailesinin sağlık durumu hakkında Milliyet'e açıklama yapan 57 yaşındaki şarkıcı, "İşlerimden dolayı otelimdeydim. sırasında insanın aklına tek gelen şey çocukları oluyor. O panik ve korkuyla çıkıp, onların yanına nasıl gittiğimi bir Allah bilir. Çocuklarım hala kendine gelemedi, herkes ağlıyor" dedi.

Büyük endişe yaşayan Yıldızhan, "Ofisimin yanındaki bina yıkıldı. Tek duam, kimsenin canına bir zarar gelmemesi" ifadelerini kullandı.

"DEPREMİ DERİNDEN YAŞADIM"

Sosyal medya hesabından dün yayınladığı mesajda ise şarkıcı, "Bu büyük depremi derinden yaşadım, otelimin en üst katında yakalandım. Bu şiddetli depremde vefat eden herkesin ailelerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Yaralılarımızın da tez zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum. Herkese geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...