Jackson’ın kızı oyuncu olacak

Michael Jackson'ın kızı Paris, 'Lundon’s Bridge and the Three Keys' adlı filmdeki rolüyle oyunculuğa ilk adımını atıyor.

Jackson’ın kızı oyuncu olacak

2009 yılında hayatını kaybeden popun kralı Michael Jackson’ın 13 yaşındaki kızı Paris Jackson da şov dünyasına giriyor. Babası gibi şarkıcı olmak istemeyen Paris Jackson’ın en büyük hedefi ünlü bir oyuncu olmak.

Paris Jackson, 'Lundon’s Bridge and the Three Keys'teki rolüyle oyunculuğa başlayacak. Filmde eski bir sihrin yunusu insana, bir erkek çocuğunu yusufçuğa, bir denizanasını da büyükanneye dönüştürmesi ve yaşanan olaylar zinciri konu alınıyor.

Habertürk'ün People dergisine dayandırdığı haberine göre; Paris Jackson, 5 bölümden oluşması beklenen filmde Lundon O’Malley adındaki kızı canlandıracak. Filmin ilk bölümünün çekimlerine ise Ocak ayında başlanacak.

1 MİLYAR DOLARLIK MİRAS
Michael Jackson’ın ölümünden sonra tüm mal varlıkları, kasetlerinden yaptığı satış ile yaklaşık 1 milyar dolarlık bir servet, vasiyeti üzerine annesi Katherine Jackson’a kalmıştı. Michael Jackson babasını vasiyetin dışında tutmuştu.

Michael Jackson’ın servetinin annesinin ölümünden sonra çocukları Prince Michael 1, Paris ve Prince Michael 2’ye (Blanket) kalması bekleniyor. Michael Jackson’ın servetinin annesinin ölümünden sonra çocukları Prince Michael 1, Paris ve Prince Michael 2’ye (Blanket) kalması bekleniyor.


25 Haziran 2009’da ölen Jackson’a, geçtiğimiz ay görülen davada, doktoru Conrad Murray’ın güçlü bir anestezi ilacı olan “propofol”den aşırı dozda vererek ölümüne yol açtığına hükmedilmişti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...