Janet Jackson'ın annelik heyecanı

Dünyaca ünlü yıldız Janet Jackson'ın Nisan ayı başında turnesini neden iptal ettiği ortaya çıktı. 50. doğum gününe sayılı günler kalan Janet Jackson, annelik heyecanı yaşıyor.

06.05.2016 - 09:36

Janet Jackson'ın annelik heyecanı

Efsane Michael Jackson'ın kardeşi Janet Jackson'dan hayranlarını şaşırtan haber. Bugüne kadar 100 milyondan fazla albümü satan ünlü sanatçının hamile olduğu ortaya çıktı.

Janet Jackson, Wissam Al Mana ile evlendikten sonra İslam dinini seçti
Janet Jackson, Wissam Al Mana ile evlendikten sonra İslam dinini seçti

Müzik hayatı dışında beyaz perdede de yer alar Jackson ve eşi Wissam Al Mana'dan henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak çifte yakın bir kaynak Entertainment Tonight'a müjdeli haberi verdi. Diva geçtiğimiz ay Unbreakable dünya turnesini kocası Wissam Al Mana ile "aile kurmak adına" erteleyeceğini açıklamıştı.

Janet Jackson paylaştığı videoda "Eşim ve ben şu anda aile olmayı planlıyoruz. Bu nedenle turnelerimi iptal etmek durumundayım. Lütfen bunun benim için ne kadar önemli olduğunu anlamayı deneyin. Doktorumun talimatlarını dinlemek zorundayım. Sizleri unutmadım, mümkün olan en kısa zamanda turneye yeniden çıkacağım. Bana eşlik eden dansçılarıma, ekip arkadaşlarıma ve sevenlerime çok teşekkür ederim" demişti.

Sayfa Yükleniyor...