Jim Carrey kız arkadaşı Cathriona White’ın ölümünde suçsuz bulundu

Altın Küre ödülü sahibi Kanadalı komedyen ve sinema oyuncusu Jim Carrey, eski kız arkadaşı Cathriona White’ın ölümüyle ilgili yargılandığı davada suçsuz bulundu.

02.02.2018 - 11:41

Jim Carrey kız arkadaşı Cathriona White’ın ölümünde suçsuz bulundu

Hollywood yıldızı Jim Carrey, Eylül 2015'te vefat eden eski sevgilisi Cathriona White'ın ölümüyle suçlanıyordu. Evinde ölü bulunan Cathriona White intihar etmiş ve intihardan kısa bir süre önce genç kadından ayrılan Jim Carrey suçlanmıştı.

REÇETELİ İLAÇ SUÇLAMASI

Carrey, aşırı doz uyuşturucudan ölen Cathriona White’a, ‘servet, nüfuz ve şöhretini kullanarak reçeteli ilaç sağlamak’tan yargılanıyordu.

Mahkemeye intikal eden olay önceki gün sonuçlandı. Hakim, 56 yaşındaki aktörün ölümle bir bağlantısı olmadığına karar verdi.

AİLE DAVA ÜZERİNE DAVA AÇTI

The Truman Show, Dumb and Dumber, Eternal Sunshine of The Spotless Mind gibi birçok filmle ünlenen 55 yaşındaki ABD’li yıldıza; daha önce Jim Carrey’e, Cathrino White’a üç farklı cinsel hastalık bulaştırdığı ve uyuşturucuya erişimini sağladığı suçuyla dava açan aile, son olarak cenaze masraflarını karşılayacağına söz veren Carrey’nin ‘bir kuruş bile ödemediğini’ söyleyerek şikayetçi olmuştu.

Sayfa Yükleniyor...