ABD'li aktör Jim Carrey'nin 28 Eylül'de intihar eden İrlandalı güzellik uzmanı sevgilisiyle son konuşmaları ortaya çıktı. 30 yaşıdaki White'ın ünlü oyuncunun düzenli olarak kullandığı ilaçları çaldığı ve son konuşmalrından sonra hepsini içerek hayatına son verdiği belirlendi.

3 DAKİKALIK GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA

Daily Mail'in haberine göre, 24 Eylül'de sosyal medya hesaplarını kapatan White, aynı gün Carrey'e "Uyanıksan beni arar mısın" diye mesaj attı. Ünlü çift saatler sonra Facetime'den 3 dakikalık görüntülü konuşma yaptı.

İLAÇLARIN YERİNİ SORDU

Ünlü aktör bu konuşma ardından mesajla eski sevgilisine bulamadığı ağrı kesicilerin yerini bilip bilmediğini sordu ancak bir daha asla kendisinden haber alamadı.

VEDA MEKTUBU

Los Angeles'taki evinde, etrafında ilaç kutuları ve elinde cep telefonuyla yatağında ölü bulunan White'ın, Carrey'e bıraktığı veda mektubunun detayları da ortaya çıktı.

Polis raporundaki notlara göre White, notta "3 günümü burada olmamana inanamakla geçirdim. Kalp kırıklıklarımı toplamaya çalışabilirim. Yapabilirim de, ancak bunu yapmak için bu sefer bir isteğim yok. Özür dilerim, senin için orada olamadım. Ama sana hep en iyi yanlarımı yansıtmaya çalıştım. Cenaze töreni ya da öyle bir şey istemiyorum, benim ailem sensin hangisinin iyi olacağına karar ver. Lütfen beni affet, ben sadece bu dünyaya uygun değilim" yazdı.

DAHA ÖNCE DE İNTİHAR ETTİ

Ünlü aktörle yıllar boyu bir dargın bir barışık ilişki yürüten White'ın 2,5 sene önce de yaşanan ayrılık sonrasında yüksek dozda ilaç içtiği iddialar arasındaki yerini aldı.

SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Bugüne kadar eski sevgilisinin trajik ölümüyle ilgili yorum yapmaktan kaçınan Jim Carrey'in bu iddialar karşısında ne yapacağı merak ediliyor.