Jude Law'la rol arkadaşı olacak

Tülin Şahin, 21 Eylül Dünya Barış Günü için İngiltere'de çekilecek olan 'Peace Day' belgeseline seçildi. Başarılı manken, dünyaca ünlü aktör Jude Law ile birlikte kamera karşısına geçecek.

24.08.2011 - 10:50

Jude Law'la rol arkadaşı olacak

Her yıl dünya barışına dikkat çekmek için çekilen 'Peace Day' belgeselinde bu yıl Tülin Şahin yer alacak.

Akşam'ın haberine göre, Şahin her yıl dünyanın en ünlü isimleriyle çekilen İngiliz yapımı belgeselde projenin sözcüsü olan aktör Jude Law ile beraber Londra'da kamera karşısına geçecek.

Belgeselde önceki yıllarda Elton John, Vanessa Paradis, David Beckham, Angelina Jolie, Annie Lenox, Marc Jacobs gibi isimler yer almıştı.

Tülin Şahin'in Türkiye'yi uluslararası çapta en iyi temsil eden isim olduğunu söyleyen belgesel yönetmeni ve Peace Day Kuruluşu'nun yaratıcısı Jeremy Gilley, "Kariyerine baktığımızda Tülin'in çok doğru bir isim olduğunu gördük. O global ve örnek bir genç. İnsanlar onun söylediği şeyleri dinliyor. Bu kitaplarının çok başarılı olmasından da belli. Tülin gibi uluslararası anlamda başarılı bir top modelin, barış günü için sözleri çok önemli tabii ki. Çekimler için sabırsızlanıyoruz" dedi.

Şahin'in 7 dil bilmesinden de çok etkilendiklerini belirten Gilley, "Mesajlarını sadece İngilizce ve Türkçe alacağız. Ayrıca onun 21 Eylül Dünya Barış Günü'nde Londra'da dünya basınına röportajlar yapmasını da istiyoruz" şeklinde konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...