Kara Sevda'nın 43. bölümünde neler yaşanacak? (Fragman izle)

Kara Sevda'nın yeni bölümünde, Kozcuoğlu ailesi bugüne kadarki en büyük darbeyi yaşayacak. İşte 43. yeni bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları...

08.11.2016 - 09:19 | Son Güncelleme : 09.11.2016 - 17:32

Kara Sevda'nın 43. bölümünde neler yaşanacak? (Fragman izle)

Kara Sevda'nın 43. bölüm fragmanında Nihan’ın Ozan’ın ölümüyle ilgili ortak hareket etme kararına karşın, Kemal’in ciddi endişeleri var. Bu endişeler, Emir’in harekete geçmesiyle kanıtlanacak. Nihan ile Kemal işbirliği ilk andan Emir’e deşifre olma tehlikesiyle yüzleşir.

KARA SEVDA 43. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN - İZLE

KEMAL'İN AİLESİ HEDEFTE

Emir, Kemal’in bir gece önce kendisine Nihan üstünden verdiği “dersin” hesabını sormak için vakit kaybetmez. Kemal’in bütün ailesi hedefindedir. Emir her bir hamlesinde eli biraz daha yükseltecektir.

DEFTER SOYDERE'NİN ELİNDE

Diğer tarafta Kemal ve Nihan arasındaki sonsuz bağın kanıtı olan defter bir Soydere’nin eline geçer. Yaşanacakların ardından, bu defterin, Nihan’la Kemal arasındaki sonsuz bağın kanıtı olduğu kadar, Kemal’in ölümle yaşam arasındaki çizgisi olduğu da anlaşılacak.

NİHAN'IN KORKUSU

Nihan evde defterin yokluğunu fark ettiğinde, yaşayacağı korkunun bir tarafında kızının hayatı, diğerinde de sevdiği adamın hayatı olacak.

HER ADIMA DİKKAT

Nihan ile Kemal’in araştırmaları, Ozan’ın cinayete kurban gittiğine dair somut bir delil elde etme amacında yoğunlaşır. Kemal, cinayet araştırmasının Nihan’ı Zeynep’e götürdüğünü öğrendiğinde, Nihan’ın arkasında bıraktığı büyük açığı fark edecek. Kemal ve Nihan’ın Emir’in gölgesinde bundan sonra atacağı her adım için çok dikkatli olması gerekecek.

KARA SEVDA 43. YENİ BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

"HESABINI SORACAK"

Kemal, Emir’in kendisini durdurabilmek için ne kadar ileri gidebileceğini acı bir şekilde öğrenir. Kendisinden ailesine uzanan savaşın hesabını, Kemal de Emir’e sormadan bırakmayacak.

Ozan’ın ölümüne dair şüphelerini ispatlayabilecek yeni bir kanal bulan Kemal, Nihan’la yeniden bir araya gelir. Ozan’ın öldüğü güne dair ortaya çıkacak yepyeni bilgiler, Kemal’in elinde gerçek bir delile dönüşecek.  Emir’in dalga dalga ataklarına Kemal’in vereceği cevap, Kozcuoğlu Ailesi’ne bugüne kadarki en büyük darbeyi indirecektir.

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Melisa Aslı Pamuk ve Burak Sergen'in rol aldığı Kara Sevda'nın yeni bölümü Çarşalba akşamı 20.00'de Star TV'de.

Sayfa Yükleniyor...