Kasabanın kadınlarını kızdıran bar

İtalya'nın Bagnolo Mella bölgesinde bar işleten Laura Maggi’nin işleri iyi gitmeyince “üniforma”sını değiştirdi ve barın arkasında çektirdiği fotoğrafları internette yayınladı. Uluslararası üne kavuşan Maggi kasaba kadınlarının tepkisini çekiyor.

Haberler 24.02.2012 - 12:47

Kasabanın kadınlarını kızdıran bar

İtalya’nın kuzeyindeki Bagnolo Mella'daki “Le Cafe” adlı barın sahibi ve işletmecisi Laura Maggi barına daha çok müşteri çekmek için fazla “iddialı” kıyafetler giyip çektirdiği fotoğrafları internette yayınladı.

Bar kısa sürede popüleritesini arttırırken sokağa çift sıra park eden arabalar sorun yaratmaya başladı.Öyle ki Bagnolo Mella valisi bölgedeki trafik sorununa çözüm bulmak için acil bir yasa tasarısı önerisinde bulundu.

Kısa bir sürede üne kavuşan 34 yaşındaki Maggi dün çıktığı TV programında kasabanın kadınlarının kendisine kızgın olduklarını belirtti. Maggi sözlerine şöyle devam ettl: “Eğer erkekler gelip barımda bi şeyler içmek istiyorlarsa bu benim suçum değil.”

Bölgedeki trafik sorununa çözüm bulmaya çalışan Bagnolo valisi Cristina Almici kasabadaki diğer kadınlar gibi eşinin “Le Cafe” adlı bara gitmesini yasakladığını belirtti. Almici sözlerine şöyle devam etti: “Kadınlardan bu mekanla ilgili çok şikayet alıyoruz.”

Sayfa Yükleniyor...