Kendra Wilkinson bikinisine kavuştu

Doğum yaptıktan sonra kilo veren eski Playboy modeli 'eski vücuduma kavuştum, onunla hava atmak istiyorum' dedi.

30.11.2010 - 11:43

Kendra Wilkinson bikinisine kavuştu

Kendra Wilkinson hamilelikten sonra aldığı kiloları vermek için mücadele ettiğini gizlemedi, ama 11 ay boyunca yoğun egzersizler yaptıktan sonra nihayet yeniden memnun olduğu ‘bikini’ vücuduna kavuştu.

Aralık 2009’da yaptığı doğumdan sonra 23 kilo veren eski Playboy kapak kızı ince gövdesini sergiledi.

25 yaşındaki yıldız son fotoğraf çekimi sırasında, ‘Eski vücudum geri geldi ve onunla hava atmak istiyorum,’ dedi.

Eski Playboy modeli Kendra Wilkinson bir Amerikan dergisine pembe ve kırmızı bikini ile poz verdi Eski Playboy modeli Kendra Wilkinson bir Amerikan dergisine pembe ve kırmızı bikini ile poz verdi

Bu yüzden pembe bir ip bikini ve burnu açık topuklu ayakkabılar giyip 11 aylık oğlu Hank Jnr.’ı öyle taşıdı.

Realite programı starı başka bir fotoğrafta da aile malikanesinin önünde kırmızı bir bikini ve siyah topuklu ayakkabılarla poz verdi.

Kendra çekim sırasında bir Amerikan dergisine yaptığı açıklamada, Amerikan Futbolu yıldızı kocası Hank Baskett ile ikisinin şimdiden ikinci bir çocuk sahibi olmayı düşündüklerini söyledi.

Kilolu günleri geride kaldı... Kilolu günleri geride kaldı...

Kendra ‘hamileliğin kendisine göre olmadığını’ itiraf etse de anne olmaya bayılıyor ve bu süreci yeniden yaşamaya hazır.

Ama yıldız hamilelik öncesi ağırlığına geri dönmesine rağmen hala kendini kumsala çıkmaya hazır hissetmediğini, önce karnındaki ‘gevşek deriden’ kurtulmak istediğini belirtiyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...