'Kılıçdaroğlu'nun sözleri inandırıcı gelmiyor'

Hülya Avşar, CHP Genel Başkanlığı'na Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelmesini işte bu sözlerle yorumladı...

'Kılıçdaroğlu'nun sözleri inandırıcı gelmiyor'

Deniz Baykal'ın yıprandığını, Kılıçdaroğlu'nun gelmesiyle CHP'nin oy oranlarının artacağını ancak yine de hükümete karşı zayıf buılduğunu söyleyen Avşar, şöyle konuştu:

"Ama şimdiki hükümete karşı ben zayıf buluyorum. Şu andaki durumu dolayısıyla her şeyin hayırlısı olsun. Ülke olarak yavaş yavaş da olsa kaplumbağa adımlarıyla bence iyiye gidiyoruz. Geriye baktığımızda son derece başarılı şeyler görebiliyorum.

İşsizliğin çaresi bu hükümet ile ilgili bir şey olduğunu düşünmüyorum. Mutlaka vardır etkisi ama her dönemin sorunuydu. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu konuşuyor, işsizliğe son vereceğim diye. Pek inandırıcı gelmiyor. Dolayısıyla inandırıcı gelmediği için de bunu hükümete bağlamak doğru değil, Kılıçdaroğlu'nun Rahşan Hanım ile birlikteliğini sevgiyle karşılıyorum ama ne kadar doğru onu bilmiyorum. Çünkü geçmiş dönemde yapılan genel aftan tutun da ekmek ve benzin kuyrukları akla geliyor. Birbirlerine destek olmaları güzel, ama bunun ne kadar artısı olur, çok fazla olacağını düşünmüyorum."
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...