Kim Kardashian'dan "zayıflıyorum" kıyafeti

Amerikalı televizyon yıldızı Kim Kardashian, ikinci çocuğunu dünyaya getirdikten sonra doğum kilolarından kurtulduğunu göstermek için her gün farklı tarzlarda kıyafetler tercih ediyor.

01.06.2016 - 16:25

Kim Kardashian'dan "zayıflıyorum" kıyafeti

Met Gala 2016'da eşi Kanye West'in taktığı lenslerin gölgesinde kalan Kim Kardashian; İngiliz Vogue'un 100. yıl galasına dantel işlemeli trasparan bir elbise ile damga vurmuştu. 

Robeto Cavalli'nin yeni kreatif beyni Peter Dundas'ın tasarladığı dantel işlemeli transparan elbiseyle günlerce konuşulan 35 yaşındaki televizyon yıldızı geçtiğimiz günlerde benzer şekilde beyaz tantel işlemeli bir elbise tercih etmişti. 

ZIMBALI DERİ CEKET TERCİH ETTİ

Ermeni asıllı şov yıldızı bu sefer Kaliforniya sokaklarında, tüm hatlarını ortaya çıkaran siyah tayt, beyaz bluz ve zımbalı deri ceketten oluşan kıyafetiyle dikkat çekti.

Kardashian, retro tarzını kırmızı topuklu ayakkabılarıyla tamamladı. 
Kardashian, retro tarzını kırmızı topuklu ayakkabılarıyla tamamladı. 

"5 KİLO FAZLASI OLDUĞUNU SÖYLEDİ"

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan paylaştığı tartı fotoğrafıyla bebek sonrası 59 kiloya indiğini ilan eden 35 yaşındaki Kardashian, 2010 yılındaki haline geri dönmek için sadece beş kilo fazlasının kaldığını söyledi.

SIKI DİYET PROGRAMI UYGULUYOR

Rap şarkıcısı Kanye West ile evli olan iki çocuk annesi Kardashian’ın, ikinci çocuğu Saint West’i dünyaya getirdikten sonra kilo vermek için sıkı bir diyet programı uyguladığı biliniyor. Bazı hayranlarına göre Kardashian’ın doğum sonrası kazandığı fit görünümünde estetik dokunuşların da etkisi var.

Sayfa Yükleniyor...