Kızını öldüren seri katil gülünce dayanamadı

ABD’de 3 kadını öldüren seri katil mahkemede kurbanlardan birinin babasına gülünce ortalık karıştı. Acılı baba idama mahkum edilen katile saldırdı.

ntv.com.tr 03.06.2016 - 12:27

Kızını öldüren seri katil gülünce dayanamadı

ABD’nin Ohio eyaletinde 3 kadını öldüren seri katilin karar duruşmasında olay çıktı.

Hakkında idam kararı verilen Michael Madison, idam kararından hemen sonra kurbanlardan Shirelda Terry’nin (18) babasına gülümsedi.

Seri katilin bu tavrına dayanamayan acılı baba Van Terry, sanık kürsüsünde oturan adama saldırdı. Dört polisin güçlükle durdurabildiği baba mahkeme salonunun dışına çıkartıldı. Polis memurlarının engellemesiyle Madison olayda yara almadı.

3. KURBANI HATIRLAMADI

Seri katil Micheal Madison, 2013 yılında üç kadını öldürmekten tutuklanmıştı. Komşusunun Madison’un garajından gelen kokuyu farketmesi üzerine polis garajda Shirelda Terry (18), Angela Deskins (38), and Shetisha Sheele’nin (28) cesedini buldu.

Madison polise verdiği ifadesinde iki kadını boğduğunu üçüncüsünü öldürdüğünü hatırlamadığını söylemişti.

TACİZE UĞRADI SAVUNMASI

Micheal Madison 2004 yılında tecavüze yeltenmek suçundan yargılanmış ve 4 yıl cezaya çarptırılmıştı. Madison’un avukatları mahkemede, katilin suçlarına itiraz etmemişti. Ancak avukatlar seri katilin gençken yaşadığı travmalar nedeniyle psikolojik sorunlar yaşadığını ve bu nedenle suçları işlediği üzerine yoğunlaşmıştı.

Seri katil, kurbanın babası ona saldırdığında da gülümsemeye devam etti.
Seri katil, kurbanın babası ona saldırdığında da gülümsemeye devam etti.

Mahkemeye yazılı olarak Madison’un ergenlik döneminde, uyuşturucu bağımlısı annesi, üvey babası, annesinin arkadaşları ve diğer aile üyeleri tarafından taciz edildiğini anlatan bir ifade gönderilmişti.

Sayfa Yükleniyor...