'Konuşsaydım; o evden ölüm çıkacaktı'

Nurgül Yeşilçay’dan korkup evden kaçan bakıcı yaşadıklarını anlattı...

25.04.2011 - 10:18

'Konuşsaydım; o evden ölüm çıkacaktı'

Nurgül Yeşilçay, oğlu Osman Nejat’a yeni bir bakıcı arıyor. Sebebi ise eski bakıcı İlahe Cebrailova’nın bir evlendirme programına katılması...

Vatan gazetesinin haberine göre; Azeri bakıcı program aracılığıyla Mehmet Güneş’le tanıştı ve kısa bir flörtün ardından nişanlandı. Bu sürede Osman Nejat’ı ihmal etti.

Evi tadilatta olduğu için kısa süreliğine bir otele yerleşen Yeşilçay, burada bakıcıyla büyük bir tartışma yaşadı. Oğluyla fazla ilgilenmediğini söyleyerek bakıcının üzerine yürüyen ünlü oyuncunun ağza alınmayacak hakaretler ettiği de öne sürüldü. Olayın ardından korkan bakıcı ise eşyalarını toplayıp otelden apar topar kaçtı.

"KONUŞSAYDIM; O EVDEN ÖLÜM ÇIKACAKTI"
Bakıcı Cebrailova şunları anlattı:

"Nurgül gece eve alkollü geldi ve bana saldırdı. Anneme ve babama ağza alınmayacak küfürler etmeye başladı. ‘Senin annenin babanın yüzüne .... dedi. Senin zaten sevgiliye ihtiyacın var, sen git yat kalk’ dedi. Şok oldum, kaldım. Üzerime yürüdü, vurmaya kalkıştı. Bana konuş niye cevap vermiyorsun dedi, konuşsaydım belki benim o evden ölüm çıkacaktı. O kadar gözü dönmüştü. Gece saat 11’de oteli terk ettim. Bin lira alacağım vardı onu bile bırakıp kaçtım."

"OĞLUMU DÖVÜYORDU"
Yeşilçay ise iddiaları yalanlayarak, "Oğlumu banyoda döverken yakaladım ve bu yüzden de onunla çalışmamaya karar verdim" dedi.


  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...