Korkusuz kedi timsahlara karşı

Gözü kara kedi timsahlara dersini verdi !

24.11.2010 - 11:24

Korkusuz kedi timsahlara karşı

Normal kediler fare kovalarlar ve komşunun köpeğinden uzak dururlar.

Ama bu kedi karşısına çıkan azılı düşmanlardan hiç korkmuş görünmüyor; iki devasa timsah.

Louisiana’daki bir çiftlikte çekildiği söylenen görüntülerde bu kara kedi önce düşmanlarının önüne çıkıp meydan okuyor, ardından onları ürkütüp gerisin geri göle dönmeye mecbur bırakıyor.

Fırsatı yakalayan gözü kara kedicik pençesi ile timsaha vuruyor Fırsatı yakalayan gözü kara kedicik pençesi ile timsaha vuruyor

İki dakikalık YouTube videosunda kedi timsaha sinsice yaklaştıktan sonra burnuna pençesini geçiriyor.

Kendisi için bu kavganın iyi bitmeyeceğini düşünen timsah geri çekiliyor ! Kendisi için bu kavganın iyi bitmeyeceğini düşünen timsah geri çekiliyor !

Timsah bir an kediden intikam almaya hazırlanır gibi bir tavır takındıktan sonra vaz geçip göle doğru geri çekiliyor.

Timsah kediciği çiğnemeden yutabilecek kadar büyük bir ağza sahip olduğu halde her iki hayvan da hiç kıpırdamadan duruyor, ilk hareketi yapmaktan çekiniyorlar.

İki hayvan birbirini ölçüp biçerken şaşkınlık içindeki bir izleyicinin ‘bu inanılmaz bir şey’ ve ‘bu kedi amma korkusuzmuş’ dediği bile duyuluyor.

Gururunu yeniden kazanmak isteyen sürüngen suya dönüyor ve sanki gizli bir plan yapmış gibi başka bir türdeşiyle beraber ikili bir saldırı başlatıyor.

Arkadaşı ile geri gelen timsaha cesur kedicik sol pençesi ile patlatıyor Arkadaşı ile geri gelen timsaha cesur kedicik sol pençesi ile patlatıyor
Bu cesur kedi ile baş edemeyeceklerini anlayan timsahlar kendi bölgelerine geri dönüyor Bu cesur kedi ile baş edemeyeceklerini anlayan timsahlar kendi bölgelerine geri dönüyor
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...