Kourtney Kardashian arkadaşı Travis Barker'a aşık oldu

Keeping Up With The Kardashians adlı reality şov sayesinde adını duyuran Kourtney Kardashian, arkadaşı Travis Barker ile yeni bir aşka yelken açtı. Çift, önceki akşam paparazzilere yakalandı

Haberler 13.02.2021 - 13:03

Kourtney Kardashian arkadaşı Travis Barker'a aşık oldu

Kourtney Kardashian (41) ile müzisyen Travis Barker (45) Los Angeles'ta görüntülendi. Bir restoranda görüntülenen çift, masada el ele tutuşurken objektiflere yansıdı. İkili, paparazzileri fark etse de aldırış etmedi.

"ARKADAŞLIĞIN AVANTAJIYLA İYİ GEÇİNİYORLAR"

People dergisinin iddiasına göre; Kardashian ve Barker birbirlerini çok uzun zamandır tanıyordu. Çifte yakın bir kaynak, "Her ikisi de bazen tek başlarına bazen de birlikte çocuklarına vakit ayırıyorlar. Birbirleriyle yıllardır arkadaş olmanın da getirdiği avantajla iyi geçiniyorlar" dedi.

Kardashian'ın, uzun süre birlikte olduğu Scott Disick ile ilişkisinden, Mason, Penelope ve Reign Aston adında üç çocuğu bulunuyor. Travis Barker da ilk evliliğini Melissa Kennedy, ikinci evliliğini de Shanna Moakler ile yaptı. Barker'ın da bu ilişkilerinden Alabama Luella ve Landon Asher adında iki çocuğu var.

Kourtney Kardashian arkadaşı Travis Barker'a aşık oldu

Sayfa Yükleniyor...