ABD’nin eğlence şehri Las Vegas’ın en bilinen otellerinden birinin idari işler sorumlusu Amerika radyolarının çok dinlenen radyo programlarından “Bana Herşeyi Sor”a (Ask Me Anything) konuk oldu. İsmi açıklanmayan sorumlu şehrin çılgın misafirleriyle ilgili tüm sorulara sansürsüz cevap verdi.

2000 odasıyla hizmet veren otelin bir çok çılgın partiye ev sahipliği yaptığını belirten yönetici müşterileri, alkol limitini aştığında bazen otelden kovduklarını belirtti. Şahit olduğu en komik olay sorulduğunda ise yönetici şu cevabı verdi:

“Bir gece bekarlığa veda partisi veren bir grup eğlenceye striptizci çağırdı. Yasa dışı bir şey yoksa otel yönetimi karışmaz. Partiye başladıktan yaklaşık 3 saat sonra ben danışma masasında dururken striptizci kız önümden koşarak geçti. 4 erkek onu kovalıyordu. Kız kaçtı, ben gülme krizine girdim.”

Sarhoş misafirlerin oda balkonlarından ellerine ne geçerse attıklarını belirten yönetici onları uyardıklarını söyledi ve devam ett: “Eğer suçlarını kabul ederlerse otelde kalmalarına izin veriyoruz. Yalan söylerlerse de kamera kayıtlarını, daha sonra da kapının yolunu gösteriyoruz.”