Mafya zanlısının evinden Scarface büstü çıktı

İtalya'da uyuşturucu mafyası patronuna ait olduğu sanılan bir evi basan polis, Scarface filminde uyuşturucu mafyası patronunu oynayan Al Pacino'nun büstünü buldu.

03.04.2012 - 10:13

Mafya zanlısının evinden Scarface büstü çıktı

Al Pacino 1983'de çekilen ünlü filmde Küba asıllı Amerikalı uyuşturucu mafyası lideri Tony Montana'yı oynamıştı. İtalyan polisi Scarface rolündeki aktörün büstünü, Napoli yakınlarında, Boscoreale'de 34 yaşındaki Carlo Padovani'nin evine yapılan baskında buldu.

Padovani'nin bölgede faaliyet gösteren Camorra mafyasından üç aile ile ilişkili olduğu düşünülüyor. Polis, Boscoreale'nin bir meydanında yapılan uyuşturucu alışverişini Padovani'nin yönettiği kanısında.

GÖZALTINDAN UYUŞTURUCU TRAFİĞİ YÖNETİYOR
Padovani geçen Temmuz ayında gözaltına alınmış ancak aldığı bir doktor raporu ile cezaevine gönderilmek yerine ev hapsine mahkum edilmişti. Polis Padovani'nin, gözaltında tutulduğu evinden uyuşturucu ticaretini yönetmeyi sürdürdüğüne inanıyor.

Padovani'ye sahte rapor verdiği söylenen doktorun da gözaltına alındığı bildirildi. Padovani, polisin "dev boyutlarda" diye tanımladığı bir uyuşturucu ticareti şebekesiyle ilgili son operasyonda tutukladığı 33 kişiden biri.

Al Pacino filmde mafya babası Tony Montana'yı oynamıştı. Al Pacino filmde mafya babası Tony Montana'yı oynamıştı.


Şebekenin uyuşturucu satışı yapılan alanların çevresinde gözcü olarak, yaşları altıdan başlayan küçük çocukları da kullandığı kaydediliyor.

Al Pacino filmde mafya babası Tony Montana'yı oynamıştı. Al Pacino filmde mafya babası Tony Montana'yı oynamıştı.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...