Marshall Club Kartı

Marshall, Türkiye'de bir ilki daha gerçekleştirdi. Yapı Kredi işbirliği ile tüm boya tüketicileri için Marshall Club Card'ı piyasaya süren firma, nalburlara, boyacılara ve tüketicilere harcadıkları kadar kazanma olanağı sunuyor.

15.09.2009 - 12:10

Marshall Club Kartı

Marshall Club Card'ın benzerlerinden farkı ise kullanıldıkça nakit para kazandırması ve kazanılan paranın herhangi bir Yapı Kredi ATM'sinden nakit olarak çekilebilmesi.

Türkiye'nin en önemli dekoratif  boya üreticisi ve sektörünün lider firması Marshall'ın ülkemizde bir ilk olarak piyasaya sürdüğü Marshall Club Card, sadece tüketicilere değil, aynı zamanda boya profesyonellerine de kazandırıyor. Yapı Kredi işbirliği ile tüm boya kullanıcılarının hizmetine sunulan Marshall Club Card, boya harcamalarının yüzde 5'ini Yapı Kredi ATM'lerinden nakit olarak çekme imkanı sunuyor.

Marshall, şu anda Türkiye çapında 50.000 kişi tarafından kullanılan Marshall Club Card ile yıl sonuna kadar 80.000 kişiye ulaşmayı hedefliyor. Marshall Club Card'ın kullanılabileceği POS cihazları ise şu anda Türkiye'de 3.000 Marshall bayisinde bulunuyor. Yıl sonuna kadar sayıları 4.500'e ulaşacak olan POS cihazları, yakın dönemde Yapı Marketlerde de kullanılmaya başlanacak.

Yapı Kredi kartı olmayanlar da çekebiliyor

Marshall Club Card'ı diğer kartlardan ayıran özellik olarak ortaya çıkan nakit para çekme olanağı, nalburlarda bulunan POS cihazları aracılığıyla gerçekleşiyor. Marshall Club Card'ı ile alışveriş yaptığında POS cihazına kartını tanıtan tüketici, Marshall bayisinin vereceği referans numarası ile herhangi bir Yapı Kredi ATM'sinden, Yapı Kredi kartı olmasa dahi kazandığı parayı nakit olarak çekebiliyor.

Emlaktimes

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...