'Men of the Year' 2013 heyecanı başlıyor

Dünya çapındaki bir GQ geleneği, GQ Türkiye ile birlikte ikinci kez İstanbul’a taşınıyor. Yılın hayranlık uyandıran erkekleri Men Of the Year ödül töreninde buluşuyor.

19.11.2013 - 14:41

'Men of the Year' 2013 heyecanı başlıyor

Dünyadaki tüm GQ edisyonlarının 18 yıldır sürdürdüğü gelenek bir kez daha İstanbul’da. GQ Men of the Year ödül töreni bu yıl 11 Aralık Çarşamba akşamı, Four Seasons Bosphorus Hotel’de düzenleniyor.

GQ Türkiye geçtiğimiz yıl olduğu gibi, yine yılın en dikkat çeken işlerine imza atmış erkeklerini ve yılın kadınını seçti. Yılın en şık etkinliği olma iddiasını taşıyan 2013 Men Of the Year ödül töreninde her biri kendi alanında başarılı 11 erkek ile başarılı ve güzel bir kadına ödülleri verilecek. Men Of the Year 2013 ödülünü alan isimler, GQ Türkiye’nin Aralık Yılın Adamları özel sayısında çok özel çekimler eşliğinde açıklanacak.

Türkiye’nin en prestijli markalarından Akmerkez ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek GQ Men Of The Year gecesinde ödül alacak isimler, davete otomotiv sponsoru olan Opel’in yeni Insignia modeli ile ulaştırılacaklar. Davetliler aynı zamanda gecenin sponsorlarından, saatte lüksün ve İsviçre asaletinin temsilcisi Hublot’nun en yeni koleksiyonunu keşfetme fırsatı bulacaklar.

Geçtiğimiz yılın en heyecan verici etkinliklerinden biri kabul edilen ilk GQ Türkiye Men Of the Year ödül töreni büyük ilgi görmüş ve uzun süre konuşulmuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...