Menajerimi Ara'da Kıraç ve Serkan gerilimi

Star’ın beğeniyle izlenen dizisi Menajerimi Ara’nın yeni bölümünden heyecan dolu bir ön izleme yayınlandı. Dizinin ön izleme sahnesinde; Beren’in Serkan’la çalışma kararının ardından, Kıraç ve Serkan arasındaki gerilimin zirveye tırmandığı anlar izleyiciyi heyecanlandıracak.

Haberler - ntv.com.tr 01.12.2020 - 13:06 | Son Güncelleme : 01.12.2020 - 13:08

Menajerimi Ara'da Kıraç ve Serkan gerilimi

Menajerlerin hayatları üzerinden sektörün kapılarının aralandığı ’nın yeni bölümünden heyecan dolu bir ön izleme sahnesi yayınlandı. Ön izlemede; Beren’in de menajerliğini üstlenen Serkan’ın attığı adımlar, Ego Ajans koridorlarında yankılanacak. Serkan’ın geri dönüşünden huzursuzluk duyan Kıraç, bu durumdan duyduğu hoşnutsuzluğu Serkan’la paylaşıyor.

İkili arasında sürprizini koruyan gerginlik zirveye çıkarken, Kıraç ve Serkan bu gerginliğin sonunda savaş bayraklarını da ilk kez ortaya çıkarıyor. Bu savaşın oyuncuları nasıl etkileyeceği bilinmezken, ikilinin arasındaki bu çekişmenin sebebi de büyük merak uyandırıyor.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan ‘Menajerimi Ara’nın yapımcılığını Ay Yapım üstleniyor. Menajerimi Ara’nın senaryosunu ise Ekin Atalar kaleme alırken, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.

MENAJERİMİ ARA YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME SAHNESİ

Sayfa Yükleniyor...