Miss Turkey 2012 için son başvurular

Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması’na başvurmak için son gün, 10 Nisan. Türkiye en güzel kızlarının seçileceği Miss Turkey 2012’de başvurular haftaya sona eriyor.

04.04.2012 - 17:03

Miss Turkey 2012 için son başvurular

Star TV'in organizasyonuyla düzenlenen Türkiye’nin en güzel kızlarının seçildiği Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması’nın başvuruları haftaya sona eriyor.

Mayıs ayı sonunda yapılacak ve Star’dan canlı yayınlanacak final gecesinde yarışmak isteyen güzeller başvurularını son kez salı günü www.startv.com.tr adresinden yapabilecek.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?
Finalde ilk dört güzel, ülkemizi Dünya ve Kainat güzellik yarışmalarında temsil edecek.

1 Şubat 2012 tarihinde 18 yaşını doldurmuş ve 26 yaşından küçük olan, T.C. vatandaşı, hiç evlenmemiş ve çocuğu olmamış güzeller kızların yapması gereken tek şey, 10 Nisan 2012 tarihine kadar www.startv.com.tr adresindeki başvuru formunu doldurup, bir portre ve mayolu çekilmiş boy fotoğrafını göndermek.

Güzeller ayrıca kendilerini tanıtan ve yeteneklerini gösteren videolarını da aynı web sitesine yükleyebilirler.

İLK DÖRT TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK
Yarışmada birinci gelecek güzel ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzel Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel ise Miss Earth’de temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel Miss International ilan edilecek.

YARIŞMA TAKVİMİ
Miss Turkey 2012’nin yarışma takvimi başvurularla başladı. Başvuruların son tarihi 10 Nisan 2012. Başvurular arasında yapılacak değerlendirmenin ardından 14 ve 15 Nisan’da İstanbul’da yapılacak elemelerle 24 finalist belli olacak.

20 Nisan’da 24 kızla başlayacak kampın sonunda 4 yarışmacı daha finallere veda edecek. Türkiye’nin en güzel kızları Mayıs ayı sonunda Star canlı yayınında 20 yarışması arasından seçilecek. 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...