Arkadaşlarıyla çıktığı yat gezisinde objektiflere yakalanan Middleton, daha önce kraliyet ailesi tarafından basına verdiği pozlara dikkat etmesi konusunda uyarılmıştı.

Beyaz bikinili Middleton'ın fotoğrafları, düğün öncesi Kraliyet Ailesi'nin tadını kaçırdı.

Son dönemlerde Prens William ya da ailesi yanında olmadan görüntülenmeyen Middleton'ın da bu fotoğraflardan huzursuz olduğu söyleniyor.

DÜĞÜNE BİR AY KALDI
İngiltere Kraliyet düğünü, ülkeye çekeceği turist sayısı, "müstakbel prensesin" gelinliği, kilisenin yanından ayrılmak istemeyen protestocuları ve davetlileriyle çok konuşuluyor.

Aynı üniversitede okurken tanışan Prens William ile Kate Middleton'ın düğünü, 29 Nisan'da Londra'daki Westminster Kilisesinde yapılacak.

İnşa edildiği 11. yüzyıldan bu yana toplam 38 kral ve kraliçenin taçlarını giydiği Westminster Kilisesi, "Parlamento Meydanı" olarak bilinen, parlamentonun ve ünlü saat kulesi Big Ben'in yanında bulunuyor.

Prens William'ın annesi Prenses Diana'nın 1997'deki cenaze töreninin de yapıldığı kilisede, 1947 yılında William'ın babaannesi olan Kraliçe 2. Elizabeth de evlendi.

ÇİFT ATLI ARABA
Kate Middleton, düğün günü kiliseye otomobille gelecek. Düğün töreninin ardından ise çift atlı arabayla kiliseden ayrılacak ve Buckingham Sarayına, halkı ve turistleri selamlayarak gidecek. Düğünü Anglikan Kilisesi Canterbury Başpiskoposu Rowan Williams yönetecek.