Nazan Kesal 'Fazilet Hanım ve Kızları' ile ekrana dönüyor

Kadere boyun eğmeyen hırslı Fazilet’in hikayesiyle Nazan Kesal, ekranlara geri dönüyor. 'Fazilet Hanım ve Kızları', 25 Mart Cumartesi  Star'da başlıyor.

Haberler - ntv.com.tr 21.03.2017 - 10:42

Nazan Kesal 'Fazilet Hanım ve Kızları' ile ekrana dönüyor

Ünlü oyuncu Nazan Kesal, Star TV'de 25 mart Cumartesi günü başlayacak olan 'Fazilet Hanım ve Kızları' adlı dizi ile ekrana dönüyor. 

Yeni dizi 'Fazilet Hanım ve Kızları'nın konusu ne?

Fazilet’in sefalet kapısını aralayıp ihtişamlı Egemen Yalı’sına girişinin öyküsü...

40’lı yaşlarında, hırslı, iki kızı ile birlikte yaşayan Fazilet Çamdeviren’in  (Nazan Kesal) hayattaki tek amacı kızları (Afra Saraçoğlu, Deniz Baysan) ile birlikte fakir hayatından kurtulup zengin bir yaşama adım atmaktır.

Bu uğurda gözünü kırpmadan her şeyi yapmaya hazırdır. 

İki sene sonra dizi setlerine dönen Nazan Kesal, Fazilet Hanım karakteri için, ”İçine doğduğu dünya ile kavgalı, yanlış yerde doğduğuna and içmiş, hep daha fazlasını hayal etmiş. Hayalleri, hayatın sert tokatlarıyla kırılırken, kadere bilenmiş bir ruh Fazilet. Savaşçı karakteri, dediğim dedik yapısı, kendine has kibri, mutluluğunu da öfkesini de en üst perdeden ölçüsüzce yaşaması ile tanıyan kimsenin kayıtsız kalamadığı biri” dedi.

Cumartesi akşamı izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan 'Fazilet Hanım ve Kızları’nın yapımcılığını Avşar Film üstleniyor. Sırma Yanık’ın senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturuyor.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 1. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Sayfa Yükleniyor...