Nesrin Cavadzade: Kardashian muamelesi görüyorum

Azerbaycan asıllı Türk oyuncu Nesrin Cavadzade, Kim Kardashian muamelesi gördüğünü söyledi.

08.08.2016 - 14:19 | Son Güncelleme : 08.08.2016 - 14:26

nesrinkapak2.jpg

Son günlerde sosyal medyadaki cesur pozlarıyla gündeme gelen Nesrin Cavadzade, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Kendisini görüntüleyen gazetecilere açıklamalarda bulunan Nesrin Cavadzade, Son günlerdeki paylaşımları sorulmasın üzerine “Yaklaşık 10 senedir oyunculuk yapıyorum. Üst üste koyunca boyumu aşan ödüllerim, 10 tane sinema filmim var ama son bir senedir Instagram kullanmaya başladım. İnsanlar beni Instagram fenomeni gibi algılıyor.Yeni jenerasyon beni tanımıyor galiba" dedi.

KIM KARDASHIAN MUAMELESİ GÖRÜYORUM

Cavadzade şöyle devam etti: "Türkiye’de gerçekten Kim Kardashian gibi muamele görüyorum. Halbuki çok saygın bir sinema oyuncusuyum. Sosyal medyada eğleniyorum sonuçta. Ödüllerimi konuşmak zorunda hissetmiyorum. Zaten insanlar sinemaya gittiklerinde benim ne olduğumu biliyor” 

EN İYİ KADIN OYUNCU ÖDÜLÜNE SAHİP

Nesrin Cavadzade Küçük Ağa (dizi), Annemin Şarkısı, Son Mektup (film) gibi projelerde yer aldı. Cavadzade 'Kuzu' filminde ise oynadığı Medine karakteri ile 51. Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü almıştı.

FOTOĞRAF ÇOK TARTIŞILMIŞTI

Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz Temmuz ayında tatil için gittiği Amerika'nın New York şehrinde üç polis memuruyla çektirdiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşmış; tartışmalara neden olan fotoğraf 'ABD polis teşkilatına destek' olarak yorumlanmıştı. Cavadzade, kendisine tepki gösteren takipçilerine, "Ait olduğunuz yerde kalın yani benim fotoğraflarımın altında... "yazmış daha sonra ise fotoğrafı kaldırmıştı.

Sayfa Yükleniyor...