İlişkili Haberler

Oyuncu Nicole Kidman ve müzisyen eşi Keith Urban, evliliklerinde 10’uncu yıla girdi. 2006 yılında Sidney’de evlenen Oscar ödüllü 49 yaşındaki Kidman ile dört Grammy ödülü sahibi 48 yaşındaki Urban, evlilik yıldönümlerini sosyal medya paylaşımlarıyla kutladı.

Urban, eşine sosyal medya üzerinden sürpriz yaparak tanışmalarının ardından birlikte çekilen ilk fotoğraflarını paylaştı.

2005 yılında, Los Angeles’ta düzenlenen G'Day etkiliğinde çekilen fotoğrafın altına Urban, “2005 yılında tanıştıktan dakikalar sonra birlikte çekilen ilk fotoğrafımız” notunu yazdı.

Geçen ay ünlü talk şovcu Ellen DeGeneres’in programına katılan Urban, Kidman ile ilişkileri hakkında yorum yaparken, “Nicole ile tanışınca hayatımın değişip değişmesiğini sordu biri. Ona, ‘Sanırım bu bir değişimden çok bir başlangıçtı benim için’ dedim” yorumunu yapmıştı.

Nicole Kidman da eşi Keith Urban’la birlikte çekilmiş fotoğraflarından oluşan bir kolajı Instagram hesabından paylaşarak “mutlu yıldönümleri” notunu yazdı.

Tom Cruise ile 11 yıllık evliliğinin ardından 2001 yılında boşanan Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman'ın, Keith Urban’la olan evliliğinden Sunday Rose ve 2010'da taşıyıcı anne vasıtasıyla dünyaya gelen Faith Margaret adlı iki kızı bulunuyor. Kidman, Tom Cruise ile evliliği sırasında Isabella Jane Kidman Cruise ve Connor Anthony Cruis adlı iki çocuğu evlat edinmişti.