NTV Spor ve Vogue 'İZ' bıraktı

2. İZ Ödülleri, ajans, reklamveren ve medya dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla 15 Aralık’ta Sabancı Müzesi-SEED’de yapılan özel gecede sahiplerini buldu.

17.12.2010 - 11:25

İletişimde sektörel bir bellek oluşturmak için, reklamveren, medya, ajans, yapım gibi her alanda iz bırakan iletişimcileri ödüllendirmek amacıyla düzenlenen İZ-İletişimin Zirvesindekiler Ödülleri 15 Aralık’ta Sabancı Müzesi-SEED’de yapılan özel gecede sahiplerini buldu. Ödül törenine sektörün ajans, reklamveren ve medya kanadının önde gelen isimleri, 200’ü aşkın konuk katıldı. Törende 13 sektör liderine özel ödül verildi. Ayrıca, 15 kuruluş, 2010 yılı performansları nedeniyle ödüllendirildi.

Reklamcılar Derneği tarafından verilen ödüllere ilişkin, aday gösterme ve oylama prosedürü, Reklamcılar Derneği ve Reklamcılık Vakfı Yönetim Kurulu üyelerinin belirlenen adaylar arasında yaptığı final değerlendirme ile sahiplerini buldu. Ödül kazananların belirlendiği final jüri süreci, Ernst &Young tarafından bağımsız olarak ISRS 4400 standardı çerçevesinde hazırlanan prosedürlere tabi tutuldu.

Gecede ödüller Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu adına Başkan M. Yiğit Şardan, Asbaşkan Aytül Özkan ve Reklamcılık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akın tarafından takdim edildi.

2010’a İZ bırakanlar…

Medya:

Reklamveren:

Ajans:

İZ ÖZEL ÖDÜLLERİ

Medya

Reklamveren

Ajans

Meslek

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...