Oğlunu sosyal hizmetler kurumuna verecek

Senelerdir manik depresyonla mücadele eden ve bipolar bozukluk teşhisi koyulan şarkıcı Sinéad O’Connor, anne olmakla başa çıkamadığını söyledi.

01.02.2011 - 15:51

Oğlunu sosyal hizmetler kurumuna verecek

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’a ölmek istediğini yazan şarkıcı, altı yaşındaki oğlu Shane'e bakamadığını söyleyerek, "Sosyal hizmetler müdahale ederse oğlumu verebilirim" dedi.

İrlandalı şarkıcı, Irish Mail gazetesine problemlerini anlattı. Bundan 10 sene önce intihara kalkıştığını açıkladı ve şunları söyledi:

"Bu bir insanın yapabileceği en bencil hareket. Arkada bırakacağınız insanlara çektirdiğiniz acının haddi hesabı yok. Birçok insanın aklından ölüm geçiyor. Bundan utanmamak lazım."

"SOSYAL HİZMETLERE KAPIM AÇIK"
10 sene önceki intihar teşebbüsü sonrasında çocuklarından birinin sosyal hizmetler tarafından alınması gündeme gelmişti. Geçen yaz da oğlu Shane’le çok zor bir dönem geçirdiğini belirten şarkıcı, yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Kendimi kaybettim, sinirle bilgisayarını parçaladım. Olmak istemediğim tarzda bir anneye dönüştüm. Kendimden nefret etmeye başladım. Bu sebepten dolayı sosyal hizmetlere kapım açık. Gelseler de bana yardımcı olsalar ne güzel olur."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...