Oğluyla ilgili ilk kez konuştu

Yıldız futbolcu Ronaldo babalıkla ilgili ilginç açıklamalar yaptı. Oğlunun da futbolcu olması istediğini söyleyen oyuncu, bebeğinin altını değiştirdiğini de söyledi.

20.01.2011 - 12:06

Oğluyla ilgili ilk kez konuştu

O dünyanın en zengin futbolcusu olabilir ama söz konusu babalık olduğunda oğluyla kendi başına ilgilenmekten hiç çekinmiyor. İki yıl önce 80 milyon strelin karşılığında Manchester United'dan Real Madrid'e geçen Cristiano Ronaldo, oğlunun bezlerini bazen kendisinin değiştirdiğini açıkladı.

Ronaldo işi ile ilgili sorumluluklar yüzünden her zaman oğlunun yanında olamadığı için Cristiano Jnr'ın bakımını annesi Dolores Aveiro üstlense de, oyuncu ebeveynliğin zevkli olmayan kısımlarından da kaçmıyor.

Baba olduktan sonra daha sorumluluk sahibi bir insana dönüştüğünü söyleyen yıldız futbolcu İspanyol spor gazetesi Marca'ya yaptığı açıklamalarda oğlunun da kendisi gibi ünlü bir futbolcu olması istediğini de söyledi. Ama "Ne olmak istiyorsa onu olabilir." diye de ekledi.

Ronaldo geçtiğimiz Temmuz ayında Facebook sayfasında baba olduğunu duyurarak herkesi şaşırtmıştı.

Cristiano Ronaldo Jnr Cristiano Ronaldo Jnr


Önceki haftalarda da bebeğin annesinin 20 yaşında İngiliz bir öğrenci olduğu iddia edilmiş ve Ronaldo'nun genç kadına annelik haklarından vazgeçmesi için 10 milyon sterli önerdiği öne sürülmüştü.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...