Oldukça iddialı!

Su sızdırmazları ve yalıtım sektöründe ilk defa on yıl boyunca su sızdırmazlık garantisi veren tek kat membran üreticisi...

28.09.2009 - 16:44

Oldukça iddialı!

Multiplan’ın Almanya’nın önde gelen PVC su yalıtım membranları üreticisi olduğunu açıklayan satış müdürü Erdinç Yamaç,  Almanya ve Macaristan fabrikalarından sonra İstanbul Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan modern üretim tesislerinde ürettikleri PVC membranlarının satışını Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa ve Rusya’ya da gerçekleştirdiklerini vurguladı.

Yamaç, 'Dizayn ve rüzgar vakum hesapları özel simülasyon programı yardımıyla çözümleniyor. Uygulamalar bu detaylar kullanılarak, bünyemizdeki mühendislerden oluşan ekipler tarafından gerçekleştiriliyor' dedi.

Multiplan PVC membranları bağımsız test laboratuvarları ve akredite üretim laboratuvarları tarafından çok sıkı takip edilen DIN, CE, GOST ve ISO 9001 standartlarında yüksek kaliteli üretim yaptıklarını ifade eden Erdinç Yamaç, ürünlerinin 10 yıl süreyle üretici firma garantisi altında olduğunu da vurguladı. Tek kat membranın önemine dikkat çeken Yamaç, şöyle devam etti: Endüstride ilk defa 10 yıl boyunca su sızdırmazlık garantisi veren tek kat membran üreticiyiz.

Emlaktimes

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...