Oprah’tan Ferguson’a ‘harcama’ uyarısı

Oprah Winfrey, borçları ve alışveriş tutkusuyla bilinen York Düşesi Sarah Ferguson’a “daha fazla harcama” dedi.

Haberler 29.12.2010 - 13:49

Oprah’tan Ferguson’a ‘harcama’ uyarısı

Sarah Ferguson’ın mali durumunu göz önünde bulundurduğunda pahalı tatillerden vazgeçmek zorunda kaldığı için şikayet etmeye pek hakkı yok. En azından Oprah Winfrey böyle düşünüyor...

ABD’nin ünlü sohbet programı sunucusu York Düşesi’nin harcamaları konusunda aklını başına toplamasını sağlamak için çok uğraştığını söyledi.

Prens Andrew ile birini görüştürme fırsatını 500.000 sterline satmaya çalışırken yakalanmasının etkisinden hâlâ kurtulamayan Sarah genellikle her sene bir kere kızları Prenses Beatrice ve Eugenie ile beraber İspanya’daki Sottogrande kentine tatile gidiyor. Hatta orada 38 milyon sterlinlik bir villayı eski kocasıyla da paylaşıyor.

"500.000 sterlin karşılığında kapıları açarım" "500.000 sterlin karşılığında kapıları açarım"

Düşesle kamera önünde tedavi olacağı yeni bir realite programı için sözleşme imzalayan Winfrey Parade dergisine şöyle konuştu: "Bana her yıl İspanya’ya gitmekten vazgeçmenin ne kadar zor olduğuna dair bir eposta yolladı." Ben de, “Hiç paran yok. Parası olmayan insanlar tatile İspanya’ya gitmezler. İnsaf!” dedim.

Winfrey ayrıca Sarah’ı ünlü aşçı programına ve Dancing With The Stars yarışma programına katılmaması yönünde uyardığını da söyledi.

Ünlü talk show sunucusu, ”Bunlar sana yardımcı olmaz. Bir ünlü aşçı programında kendini nasıl ıslah edersin ki? Kendini düzeltmeye çalışmalısın dedim”, diye sözlerini sürdürdü.

Düşesi bir dostu olarak gören milyarder sunucu ona bir can simidi attı; kendi televizyon kanalı OWN’da yayınlanacak Finding Sarah programını teklif etti.

Milyarder sunucuyla Sarah arasındaki tutarı açıklanmayan, altı bölümlük bir belgeseli içeren anlaşmanın Sarah’ın kötü mali durumunu düzeltmesine oldukça yardımcı olacağına kuşku yok.

Düşes’e özel bir program yapma fikrini ortaya atan Winfrey bu fikrin, mali durumu kötü asilzadeyle, Prens Andrew’e erişimi satması hakkında röportaj yaparken aklına geldiğini söyledi.

Sayfa Yükleniyor...