Oturma odasında gala gecesi keyfi!

Panasonic BTT770 3D Blu-ray Disc ev sinema sistemi ile filmlerinizi 3D’ye dönüştürün, sevdiklerinizle Skype üzerinden görüntülü sohbet edin ve capcanlı seslerle filmi izlemekle kalmayın, ona katılın!

Haberler 15.07.2011 - 14:19

Oturma odasında gala gecesi keyfi!

Panasonic BTT770 3D Blu-ray Disc ev sinema sistemi tıpkı sinemadaki gibi ideal çevresel ses sistemi konseptine dayanan Cinema Surround Plus teknolojisini kullanıyor. BTT770, 2D filmleri 3D’ye dönüştürebiliyor, kablosuz yerel bağlantı özellikleri ile ev ağına bağlanabiliyor ve iPod ya da iPhone’da saklanan içerikleri oynatabiliyor. Sinemada olduğu gibi ideal çevresel ses sistemi konseptine dayanan Cinema Surround Plus isimli Panasonic patentli teknoloji, doğal ve yumuşak çevresel ses ortamının yokluğunu telafi ediyor ve sadece yatay değil dikey yönlü olarak da sunulan sanal hoparlörler sayesinde zengin bir çevresel ses efektinin tüm yönlerden gelebilmesini sağlıyor.

Ev sinemasında görüntülü konuşma devri!

Panasonic’in üstün teknolojisi sayesinde, önceleri sinema salonlarında yaşanan 3D film izleme keyfi ev konforunda, daha derin, daha parlak ve daha çarpıcı efektlerle yaşanıyor. Skype işlevi sayesinde de, kullanıcılar arkadaşlarıyla ya da aile üyeleriyle görüntülü konuşabiliyor. Üstelik aranılan kişi evde olmadığında Otomatik Video Mesaj Yanıtlayıcı devreye giriyor ve gelen aramaları yanıtladığı gibi sesli video mesajlarını da kaydediyor.

Ana ünitesi iki HDMI girişi ile donatılmış olan BTT770’e set üstü cihaz, oyun konsolu ve diğer cihazlar DDMI üzerinden bağlanılarak 5.1 kanal sistemi kurulabiliyor. Bekleme ara geçiş fonksiyonu ev sinema sistemine bağlı cihazların sinyallerinin ev sinema sistemi kapalıyken bile uygun bir şekilde TV'ye yollanmasını sağlıyor.

Derin bas hoparlörleri, şık tasarımı ve filmin orijinal haline tamamen sadık capcanlı sesleri ile Panasonic BTT770 oturma odasında sinema deneyimini çarpıcı bir şekilde yaşatıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sayfa Yükleniyor...