Oyuncu eşini kaçırırken yakalandı

Sinema oyuncusu ve yapımcı Ferhat Gündoğdu, evi terk edip Adana’ya giden eşi Zeynep Gündoğdu’yu, dövüp, el ve ayaklarını koli bandıyla bağlayıp, cipiyle İstanbul’a götürürken Aksaray’da polis tarafından yakalandı. Gündoğdu ile birlikte yanında bulunan 3 kişi gözaltına alındı.

Haberler 14.12.2011 - 16:20

Oyuncu eşini kaçırırken yakalandı

Aksaray Emniyet Müdürlüğü ekipler, bugün saat 11.00 sıralarında Akasaray- Adana karayolu kent merkezi girişinde rutin güvenlik kontrolü yaptığı sırada 34 MPS 50 plakalı bir cipi durdurdu. Bu sırada cip içinde "Kurtarın beni kaçırıyorlar" diyen bir kadının sesi duyuldu. Hemen cipe yönelen polis, kadının el ve ayaklarını koli bandıyla bağlı olduğunu gördü.

DHA'nın haberine göre; polisler, kimlik kontrolünde cipte bulunanların sinema sanatçısı ve yapımcı 42 yaşındaki Ferhat Gündoğdu, eşi 34 yaşındaki Zeynep Gündoğdu, 23 yaşındaki Yıldırım İ., 49 yaşındaki İsmet Y. ve 28 yaşındaki Adem Y. olduğunu belirledi.

El ve ayakları koli bandıyla bağlı olan, vücudunun çeşitli yerlerinde dayak izi bulunan Zeynep Gündoğdu, eşi Ferhan Gündoğdu’nun kendisini döverek ellerini ve ayaklarını bağlayıp İstanbul’a kaçırdığını söyledi. Bunun üzerine sanatçı Ferhat Gündoğdu ile yanındaki Yıldırım İ., İsmet Y. ve Adem Y. gözaltına alındı.

"SİNEMA SANATÇISIYIM"
Ferhat Gündoğu polislere, "Ben sinema sanatçısıyım. Yanlış anlaşılma var. Bu benim eşim. Sadece ufak bir tartışma yaşadık" dedi.

Zeynep Gündoğdu’nun, polise verdiği ilk ifadesinde eşi ile tartıştıktan sonra evi terk edip Adana’ya akrabalarının yanına gittiğini, ardından eşi ve adamlarının geldiğini, kendisini dövdükten sonra el ve ayaklarını bağlayıp, karşı koymasına rağmen İstanbul’a götürmek istediklerini söyledi.

Gözaltına alının Ferhat Gündoğdu ve yanında bulunan 3 kişi sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Sayfa Yükleniyor...