Özge Ulusoy dünyaca ünlü Cavalli defilesinde podyuma çıktı

Manken Özge Ulusoy, italyan modacı Roberto Cavalli'nin önceki gün Karadağ’ın Budva şehrinde düzenlenen özel defilesinde podyuma çıktı.

Haberler 07.08.2016 - 12:27 | Son Güncelleme : 07.08.2016 - 12:29

Özge Ulusoy dünyaca ünlü Cavalli defilesinde podyuma çıktı

Dünyaca ünlü İtalyan modacı Roberto Cavalli, önceki gün Balkanlar’ın tatil ülkesi olarak tanınan Karadağ’ın Budva şehrinde özel bir defileye imza attı. Defilede 33 yaşındaki manken Özge Ulusoy baş manken olarak podyuma çıktı. Ulusoy defile heyecanını Instagram hesabından paylaştı.

ÖZGE ULUOSOY'UN PAYLAŞIMI:

TÜRKİYE'DEN BİRÇOK İSİM KATILDI

Defileyi izleyen Türkler arasında Atıl Kutoğlu, Ender-Benan Saraç, Cem-Hülya Kalyoncu, Burcu-Emre Ziyal, Cem Arısoy-Zahide Yetiş ve Tuğba Özay gibi birçok ünlü isim vardı. 38 yaşındaki manken Tuğba Özay, Özge Ulusoy ile fotoğrafını paylaşarak meslektaşına destek oldu. 

TUĞBA ÖZAY'IN YAPTIĞI PAYLAŞIM:

DEFİLE SONRASI PARTİ

Defilde Karadağ’ın ünlü televizyoncusu Aleksandra Nedic’in sunumuyla Cavalli’nin 10 adet vintage elbisenin satıldığı mini bir müzayede de düzenlendi. Avrupa’nın çeşitli yerlerinden gelen konukların da izlediği etkinlik sonrasında Budva’nın ünlü plajı Bruno’da after party düzenlendi.

2003 Miss Turkey yarışmasında ikinci olan Özge Ulusoy, 28 yaşındaki işadamı sevgilisi Hacı Sabancı ile tatil için gittikleri İspanya'nın Ibiza şehrinden yakın zamanda döndü. Daha sonra defile için Karadağ'a geçen Ulusoy şu sıralar Çeşme'de tatiline devam ediyor.

Sayfa Yükleniyor...