Paris Hilton, Marilyn ve Elvis eşliğinde evlendi

Paris Hilton, Britain's Got Talent adlı yetenek yarışmasının jüri üyelerinden Piers Morgan ile Las Vegas'ta ani bir törenle evlendi... Fakat her şey Morgan'ın yen programının tanıtımı için düzenlenmişti...

27.12.2009 - 09:51

Paris Hilton, Marilyn ve Elvis eşliğinde evlendi

Susan Boyle'u meşhur eden Britain's Got Talent yarışma programı jüri üyelerinden Piers Morgan, Paris Hilton'la Las Vegas'ta evlendi.

Daha iki hafta önce yazar Celia Walden ile nişanlandığı açıklayan Morgan'ın bu kararı birçok insanı şaşırtmıştı. Morgan, "Neye benzediğini bilirsiniz, birkaç içki içersiniz, blackjack masasında fazla vakit geçirirsiniz. Aşırı heyecanlanırsınız ve aptalca bir şey yapmaya karar verirsiniz. İtiraf etmeliyim, Paris'ten çok güzel bir gelin oldu. Sihir gibiydi" dedi.

İkili Marilyn Monroe, Elvis Presley ve Rat Pack grubunun benzerleri eşliğinde evlendi. Fakat aslında bütün bunlar Morgan'ın ITV1'deki yeni şovunun tanıtımı içinmiş.

Hatta Little Church of The West'te düzenlenen bu kurmaca evlilik töreni her ne kadar sahte olsa da Morgan bir ara işlerin çığrından çıkmasından korkmuş.

Morgan, "Bir şey imzaladığımı sanmıyorum ama evlilik ciddi değildi. Fakat bütün yeminleri ettik o yüzden tam olarak emin olamıyorum" dedi.

Morgan, 28 yaşındaki Hilton'a da törende elmas taşlı bir yüzük taktı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...