Paris Hilton’un annesinden “Jennifer Aniston hamile” iddiası

Paris Hilton’un oyuncu olan annesi Kathy Hilton, Jennifer Aniston’ın hamile olduğunu iddia ederek, bebeğin cinsiyetinin de kız olacağını söyledi.

01.03.2017 - 14:54 | Son Güncelleme : 01.03.2017 - 14:56

jennifer.jpg

Hilton Otelleri’nin varisi Paris Hilton’un oyuncu annesi Kathy Hilton, oyuncu Jennifer Aniston’la ilgili hamilelik iddiası ortaya attı. 57 yaşındaki Hilton, 89. Oscar Ödül Töreni’ne eşi Justin Theroux’la birlikte katılan Aniston için, Twitter hesabından şu yorumu yaptı:

“Jennifer Aniston bu gece çok güzel görünüyor. Size söylüyorum, bir bebek bekliyor ve bebeğin cinsiyeti de yüzde 100 kız olacak.”

Kathy Hilton, daha sonra bu tweet’ini sildi.

48 yaşındaki Aniston, geçen aylarda hamile olduğu iddialarına karşı tepkisini, yazdığı makaleyle dile getirmiş, basına ateş püskürmüştü.

Ünlü oyuncu Huffington Post gazetesinde yayımlanan makalesinde şunları yazmıştı:

“Lütfen kayda geçsin: Hamile değilim. Ama çok bıktım, sıkıldım. Hakkımda çıkan yalan haberlerin ‘gazetecilik’ adı altında yapılmasından çok sıkıldım. Kadınların tamamlanması için aile olmasına ya da anne olmasına gerek yoktur’ dedi ve ekledi: ‘Biz mutlu sonlarımızı kendimiz için belirleyebiliriz.

Evet bir gün anne olabilirim, bunu planladığım andan itibaren önce sizlere haber veriyor olacağım. Ancak şu an anne olmanın peşinde değilim çünkü bir başka yönden kendimi huzursuz hissediyorum.

Her gün eşimle ben evimizin önünde bekleyen onlarca agresif fotoğrafçı tarafından tacize uğruyoruz. Ama bunu geçiyorum, derdim daha büyük.

Bizim gibi insanlar bir semboldür. Annelerimiz, kızlarımız, kız kardeşlerimiz, eşlerimiz, kız arkadaşlarımız ve iş arkadaşlarımız için bir sembol. Medya kadın güzelliğini standart hale getirmeye çalışıyor. Küçük kızlara giden mesaj şu:  Eğer yeterince zayıf değilseniz güzel değilsiniz. Eğer dergi kapaklarındaki oyuncular ve modeller gibi görünmezseniz dikkat çekemezsiniz. Fiziksel görüntünüz yüzünden aman, evliliğiniz  çatırdayabilir. Hamile mi? Çok mu yedi? Kendini bıraktı mı? Bu çok absürd ve inanılmaz rahatsız edici.

Vücudumdaki en ufak bir değişimin haber olmasından çok rahatsızım. O öğlen hamburger yemiş olabilir ya da yanlış bir açıdan çekilmiş olabilirim. Hafif karnım çıksa ya ‘hamileyim’ ya da ‘şişman’. Hamilelik haberleri yüzünden arayıp tebrik eden arkadaşlarım, iş arkadaşlarım ya da yolda beni gören yabancılar tarafından tebrik edilmenin verdiği acı verici, tuhaf psikolojiyi saymıyorum bile!”

“Biliyorum, tabloid haberlerin devri kapanmayacak. En azından yakın zamanda…. En azından haber diye her önünüze gelene itibar etmeyin. Belki tüketiciler bir gün bu saçmalıkları satın almayı bırakır dünya daha insancıl bir yer olur.”

Sayfa Yükleniyor...