Tülin Şahin'den 'pazartesi sendromu' tepkisi

Model Tülin Şahin, sosyal medyadan takipçilerine 'şükredin' uyarısında bulundu.

07.11.2016 - 16:00

Tülin Şahin'den 'pazartesi sendromu' tepkisi

Instagram hesabı üzerinden ‘günaydın’ fotoğrafı paylaşan Tülin Şahin, sürekli pazartesi sendromundan şikayet eden takipçileri için bir not yazdı. 

Şahin, kahvaltı fotoğrafını, "Günaydın. İşe gitmek için Sabah 05.00'de uyananlar. Benim durumumda spor yapıldı. Kahvaltım bugün tahin, pekmez :) Kepekli ekmek ve kahve (not; sürekli sosyal medyada pazartesi sendromu diye şikayet edenler bir zahmet sabahları sağlıklı uyanıp ve işiniz olduğu için şükredin" notuyla yayımladı.

Günaydın 🤗😊☀️işe gitmek için sabah 05.00 de uyananlar ☝🏼️🙋🏽🙋🏽‍♂️ benim durumumda spor yapıldı ✅ Kahvaltım bugün tahin,pekmez 😊😋😋 kepekli ekmek ve kahve (not; sürekli sosyal medyada Pazartesi sendromu diye şikayet edenler bir zahmet sabahları sağlıklı uyanıp ve işiniz olduğu için şükr edin 🙏🏻😊) Goodmorning 😊too everyone who woke up at 05.00 o clock to go to work 🙋🏽‍♂️🙋🏽 In my case exercise done ✅ My breakfast sesame seed paste mixed with grape molasses,whole wheat bread and cofee (note; to those who complain about Monday syndrome on social media. Please be gratefull everyday that you wake up healhty and have a job 😊🙏🏻You will feel much better! Trust me!)

Tülin Şahin (@tulinsahinofficial) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

TÜLİN ŞAHİN LONDRA MODA HAFTASI'NDA SAHNEYE ÇIKTI - VİDEO

Sayfa Yükleniyor...