Pelin Akil ameliyat oldu

Sevgilisi Anıl Altan ile sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Pelin Akil, burun ameliyatı oldu. Akil ameliyat sonrası görüntüleri yine Instagram hesabından paylaştı.

15.06.2016 - 11:22

Pelin Akil ameliyat oldu

Geçtiğimiz aylarda kendisi gibi oyuncu sevgilisi Anıl Altan ile nişanlanan 30 yaşındaki Pelin Akil, bir süredir nefes alma problemi yaşıyordu. Akil, geçirdiği ufak bir operasyonla sorundan kurtuldu.

Akil, ameliyat sonrası nişanlısı Anıl Altan'ın elini tuttuğu bir video paylaştı. Akil, videonun altına "İyi ki Anıl'ım yanımda? (bilmeyen ve soran için sinüslerimden polip alındı, dualarınız ve geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler,sevgiler) notu düştü.

Pelin Akil'in annesi Şenay Özgün, Instagram hesabı üzerinden kızının ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaşarak, "Allahım kuzuma ve tüm hastalara acil şifalar ver,bu son olsun hepimiz sağlıkla kalalım inşAllah,,,geçmişler olsun melek kalp, melek yüzlüm benim,oksijeni istediğin kadar çekersin içine artık inş annem" yorumunu düştü.

Sayfa Yükleniyor...