Perdemden vazgeçmem

Dekorasyonda renk ve eşya seçmenin sınırı yok. Yeterki biraz para ve zaman olsun.

31.03.2010 - 14:56

Perdemden vazgeçmem

Evinizi dekore ederken hızlı ilerlemek için sıralamanızı çok iyi yapmalısınız. Her zaman karşınıza sizi heyecanlandıran detaylar çıkacaktır. “Yapmanız gerekenler” başlığı altına yazılı herşeyi unutup, bir koltuğa aşık olup herşeyi onun üzerine şekillendirebilir ve evin geleceğini mahvedebilirsiniz.

Bazı danışanlarımın evine gittiğim zaman beni şok eden şeyler ile karşılaşıyorum. Perdelerine göre evini döşedikten sonra sonuçtan memnun olmadığı için tekrar para harcamayı gözel alan bazı danışanlarım bu noktaya gelirken geçirdikleri evreleri fark etmiyorlar. Herşey perdelerini çok sevmeleri ile başlıyor. Sonra bir bakıyorsunuz ki, bazı şeyleri sadece perdedeki birkaç desen veya renk yüzünden istediğiniz gibi yapamamışsınız.

Ev dekorasyonunda en çok masraf çıkartan detaylardan biri olan perdeler bu yüzden en son seçilmesi gerekli detaylardan biridir. Bir gelinin duvağı, bir gece elbisesinin broşu gibi en son karar verilmesi gereklidir.

Dekoratif yeni planlarınız var ise, neyi değiştirmek istediğinizi iyi düşünün. Renklerden mi sıkıldınız. Evinizde fonksiyon sorunu mu var ? Dekorasyonun amacından uzaklaşmaması için planlarınızı çok iyi yapmalısınız. Perdeniz en son seçiminiz olsun.

Saygılarımla,
İçmimar ve Feng Shui Uzmanı Funda Ceyhan
http://www.benimfengshuim.com

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...