Pınar Altuğ'a eski eşinden ayda 390 lira

Pınar Altuğ, kariyeri ve özel hayatı hakkında merak edilenleri anlattı.

11.05.2016 - 17:39

Pınar Altuğ'a eski eşinden ayda 390 lira

'Çocuklar Duymasın' dizisinin ardından ekranlara ara veren Pınar altuğ, Renkli Sayfalar'a konuk oldu. Altuğ, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

- Fotoğraflarıma photoshop uygulayacak kadar sabırlı değilim. Ben sıkıntılı bir tipim... Yaşımı hiç bir zaman saklamadım, kendime iyi bakıyorum ve yaşımın iyisi olduğumu düşünüyorum.

- Cüzdanım, el kremim ve cep telefonum yanımdan hiç eksik olmaz. Makyaj çantası taşımam. Saç fırçasını hayatımda çantama sokmadım.

"FAZLAM OLSA NE OLACAK"

- Bana kilo aldın dediklerinde 'evet aldım, ne olacak' diyorum. O zaman çok şaşırıyorlar. Ben yemek yiyen biriyim, spor yapmasam mümkün değil bu halde olmam. İpin ucunu çok kaçırırım. Kendimi sevmemeye başladığım zamanlar oturup ölüm orucu gibi diyetimi yapar, forma girerim.

- Modellik yaparken tamam ama şimdi neden zayıf olmak zorundayım? Ben model değilim. Ben Meltem'i oynarken 5 kilo fazla olsam ne olacak, 10 kilo fazla olsam ne olacak?

"ŞİMDİLİK BOŞANMIYORUZ"

- Boşanmıyor musunuz? diyorlar. Boşanmıyoruz. Şimdilik boşanmıyoruz. Çok şükür boşanmıyoruz. Benim kocam sosyal medya ile ilişkisi olmayan, magazin haberlerinden anlamayan bir adam. Onun şirketinin sosyal medya hesaplarını da ben kontrol ediyorum.

- Kadın evde oturup adam sabahlara kadar çalışınca sorun yok, adam işlerini toparlayamayıp evde oturup kadın çalışırsa mı sorun var?

"YAĞMUR ÖRGÜ ÖRÜYOR"

- Evlilik sözleşmesi yapmadık. Aramızda 9 yaş fark var. Hiç saklamadık, hep söyledik. Diyelim ki çalışmıyor, ben çalışıyorum ve para kazanıyorum. Ne olur? 'Yağmur ne yapıyor' diyenlere 'Yağmur şu an evde örgü örüyor' diyorum.

- Hayatım boyunca hiçbir zaman para hayatımın bir numarası olmadı. Yağmur'unbir şirketi var. O çok göz önünde olmamayı tercih etti. Yaptığı işe pet sektöründe. Altında bir çok çalışanı, şirketinden ekmek yiyen insan var. Bunları çıkıp anlatmadığı için evde oturuyor zannediliyorsa, bu da o insanların problemi.

"DELİ DEĞİLİM"

- Sit-com geçmişi var. Konforlu ortamlarda çalışmaya alıştım. Sabahlara kadar evde olmamak, kızımdan uzak olmak çok tercih ettiğim bir şey değil. Yanlış olabilir, hatalı olabilir ama bu benim hissettiğim.

Çok şükür deli değilim. Basını çağırıp 'çocuğuma koyduğum yasaklar' şeklinde bir demeç de vermedim. Su göz önünde büyüdü. İlk 6 ay gazetecilere 'flaşları kapatın' diyordum. Kimse de bana 'bana ne' demedi. Dışarı çıktığımızda Su'yu çekiyorlardı. Kafasına kese kağıdı geçirecek halim de yok. Gelip çeksinler ne olacak?

"ALACAĞIM 900 BİN LİRA CİVARINDAYDI"

- Villa davasını 2008'de kazandım. Ayda 390 lira alıyorum. Resmi olarak görünen tek gelir bir maaş. O yüzden 390 TL alıyorum. Ahiret vade. Alacağım rakam 800-900 bin TL civarıydı. Şuan rakamı bilmiyorum. Faiz katlanarak gidiyor. Üzerine ev, araba, arsa, iş yeri olmadığı için parayı alamıyorum.

- Bordrosunda gözüken maaşın kanuni bir yüzdesi üzerinden taksitlendirme yapıldı. Bu bir tazminat değil. Yanlış anlaşılmasın. 2008'de karar verildi, sonra başka kararlar çıktı.

Sayfa Yükleniyor...