Sahilde aksesuar kullanmayı sevenler için en şık plaj modası

Caroline Koç ve Banu Yentür’ün kurduğu, her bir ürünü kendine ait tasarım hikayesiyle hayat bulan Haremlique à la mer markası ile Aylin Tahincioğlu ve Meral Peltekçi’nin el işçiliğini modern yorumlarla harmanlayan aksesuar markası Mer’s, “Haremlique by Mer’s” adıyla bir koleksiyon yarattı.

10.08.2018 - 10:04

Sahilde aksesuar kullanmayı sevenler için en şık plaj modası

Haremlique à la mer ve Mer’s, özel bir aksesuar koleksiyonu oluşturdu. Zamansız tasarımların yer aldığı koleksiyon, zarif parçalarla ön plana çıkıyor.

Koleksiyonda özenle tasarlanmış kolye, küpe ve bileklik alternatifleri yer alıyor. Bu çok özel aksesuarlar, Haremlique à la mer’in plaj koleksiyonundaki rafine kaftan ve tuniklerle mükemmel bir birliktelik yakalıyor.

Haremlique by Mer’s koleksiyonunda 925 ayar gümüş üzerine 24 ayar altın kaplama aksesuarlar doğal taşlarla bir araya gelerek zenginleşiyor. Mer’s atölyesinde hazırlanan tasarımlarda Haremlique Istanbul markasının logosundaki kavuk motifli parçalar ön plana çıkıyor. Birbiriyle kombinasyon yaratma imkanı tanıyan ürünler hem şık hem de fonksiyonel olma özelliği taşıyor.

Haremlique by Mer’s koleksiyonu, Haremlique Istanbul Zorlu, Bodrum Palmarina, Otel Alavya Alaçatı, Kaplankaya Bodrum ve Four Seasons Miami at the Surf Club mağazalarında satışa sunuluyor.

Sayfa Yükleniyor...