Polis ünlü şarkıcı Sinead O'Connor'ı buldu

Pazar günü çıktığı bisiklet turundan bu yana kendisinden haber alınamayan İrlanda asıllı ünlü şarkıcı Sinead O'Connor bulundu.

ntv.com.tr 16.05.2016 - 23:42 | Son Güncelleme : 17.05.2016 - 09:33

Polis ünlü şarkıcı Sinead O'Connor'ı buldu

Polisin uyuşturucu bağımlılığı olduğu bilinen ve intihar etme eğilimi bulunduğu için daha önce psikolojik tedavi gören ve intihar etmeye meyilli olabileceği şüphesi üzerinde durduğu 49 yasındaki şarkıcı O'Connor Chicago'daki bir otelde bulundu. 

Bölgedeki hastaneye kaldırılan O'Connor'ın sağlık durumuna ilişkin henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.  

İrlanda asıllı söz yazarı ve şarkıcı Sinead O'Connor'a pazar gününden bu yana ulaşamayan yakınlarının polise başvurmuş, sanatçının son olarak deri tayt ve siyah mont giyerek, pazar sabahı 6'da bisiklete binmek üzere, Chicago'nun kuzeyindeki Wilmette kasabasına gittiği belirtilmişti. 

Pazar günü çıktığı bisiklet turundan bu yana kendisinden haber alınamayan şarkıcı için ABD polisi hummalı bir arama faaliyeti yürütüyordu. 

Özellikle, “Nothing Compares To You" şarkısı ile Türkiye'de de tanınan ünlü şarkıcı O'Connor, geçtiğimiz yıl Kasım ayında bir sosyal paylaşım sitesinde yüksek dozda uyuşturucu aldığına ilişkin bir mesaj paylaşmıştı. 

Sayfa Yükleniyor...